Kvalitný a zaujímavý obsah môže mať aj podoby, ktoré by ti nikdy nenapadli…

Kvalitný obsah môže mať aj podoby, ktoré by ti nenapadli…

Kvalitný obsah môže mať aj podoby, ktoré by ti nenapadli… Zdroj: Filip Kuna

#Fantázii sa medze nekladú. A Martinus si to zobral k srdcu. Svoje publikum sa rozhodli osloviť spôsobmi, ktoré by Vám ani nenapadli. Nie nadarmo sú jednou z najobľúbenejších značiek na Slovensku. Dlhodobá tvrdá práca a kreatívny prístup. Vedia ako na to.

…napríklad aj obyčajnej záložky do knihy.

(Zdroj: Filip Kuna)

Martinus je tu s nami už viac ako 30 rokov. Je to zároveň jeden z prvých e-shopov na Slovensku vôbec. A kým mnoho inej konkurencie z ich začiatkov neprežilo, Martinus sa stal jedným z najrešpektovanejších obchodníkov a zamestnávateľov zároveň.

Podľa KPMG už bol v minulosti dokonca označený za najobľúbenejšiu značku na celom Slovensku.

Kto by bol povedal, že to získa práve nejaké kníhkupectvo, so zlomkovými obratmi oproti veľkým hráčom?

Nemožno vyzdvihnúť jedinú vec, vďaka ktorej sa to všetko podarilo, lebo taká neexistuje.

Odporúčam však aspoň chvíľu si prelistovať archív ich projektov, ktoré si ukladajú pre budúce generácie. Nech si môžete aspoň z časti pozrieť ich cestu. Toľko krásnych projektov. pastedGraphic_2.png

Čo na to poviete?

Ich tvorbu sa oplatí vidieť a sú skvelým príkladom toho, koľkými rôznymi spôsobmi viete osloviť svoje publikum. Rozhovory, hry, kvízy, súťaže, rozprávky na dobrú noc, merchandise… Ešte aj električková zastávka po nich bola pomenovaná.

Pretože hodnotný obsah nie sú len články a videá.

Nech už za svoj úspech vďačia čomukoľvek, nestalo sa to za jednu noc. Dlhodobá práca a náročná cesta ich priviedli tam, kde sú teraz. Museli si sami prejsť svojimi omylmi, veľa krát sa popálili.

Čo myslíte vy: Koľko trvá, kým sa stanete perfektní?

(Zdroj: Filip Kuna)
Zdroj: Filip Kuna
Odporúčame