Kto sú hviezdni hostia na novom albume Foresta Blunta z Central Gangu?

Forest Blunt z Central Gangu má vonku nový album. Kto si na ňom zahosťoval?

Forest Blunt, člen českého Central Gangu vydal svoj ďalší sólový album ARA. Na všetkých skladbách sa podieľal takisto producent Fill, a tak môžeme povedať, že ide o spoločný projekt. Na tejto novinke nájdeme spolupráce s menami ako Yzomandias, Blako, Robin Zoot, Smack, Frayer Flexking, Téčko, Johny Tussin, Resetedh, ale aj s chlapcami z Central Gangu Vercettim a Shakom CG! Album obsahuje bez mála 44 minút a dokopy 15 skladieb.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Forest Blunt (@forestblunt_cg)

Forest Blunt CG feat Yzomandias

Na tracku číslo 9 s názvom „Sen“ nájdeme „hosťovačku“ od lídra labelu Milion+! Na streamovacích službách je táto skladba avšak zatiaľ zamknutá. Čoskoro sa máme dozvedieť prečo je tomu tak a aj to, kedy si ju budeme môcť vypočuť. Producent Fill oznámil na svojej IG story, že track má vyjsť soon aj s celým filmom. Na túto spoluprácu sme rozhodne zvedaví!

TOP spolupráce

Chalani z labelu Central Gang sú známi tým, že si navzájom hosťujú prakticky na každom ich projekte. Na tomto albume ich nájdeme na dvoch skladbách. Shaka CG sa objavil na tracku „Ronaldo“, kde okrem neho dodali svoje bars aj Smack či Frayer Flexking. Najznámejší z trojice Vercetti CG dodal slohy na vec „Stíny“. Celkovo je až na deviatich skladbách featuring a ide o naozaj kvalitné mená z našej scény. Zároveň dnes večer (1.4.2022) vydal klip na skladbu „Destroy“ na YT kanáli 100K.

Nový projekt od dvojice Blunt a Fill nájdete na stremovacích službách. Ide o rozhodne kvalitný album, ktorý si nenechajte ujsť!

COVER PHOTO: Forest Blunt/Facebook

Odporúčame