Kto je Wugabo? Chalan z Vranova tvorí memy, vtipné videá, klipy a srandu si robí zo všetkého

kto je Wugabo

Kto je Wugabo? Jeho memes bavia všetkých (Zdroj foto: Osobný archív Wugaba)

#Wugabo začal s tvorením memes ešte v roku 2016, no naplno to rozbehol až o rok neskôr, keď na Instagrame nadobudol slušný počet followerov. Okrem memes tvorí aj vtipné videá a žarty si robí okrem seba samého aj z influencerov, štýlu života mladých, no aj z aktuálnych tém a diania.

Vizitka:

Civilné meno: Gabriel Kopček
Známy ako: Wugabo
Mesto: narodil sa vo Vranove nad Topľou, momentálne žije pri Bratislave
Charakteristika: Začínal krátkymi videami na Instagrame, dnes tvorí memes, má vlastný merch
Najznámejšia spolupráca: vizuál pre Porsche Boy – Stanko Lobotka
Instagram: 61,9k followerov

Najlajkovanejší príspevok

Reakcia na aktuálnu tragédiu, ktorou bolo v apríli 2019 vyhorenie historickej pamiatky – katedrály Notre-Dame, na seba nenechala dlho čakať. Wugabov príspevok, ktorý formou aktuálnej televíznej správy spracoval vtipne „príčinu“ vyhorenia katedrály je jeho najlajkovanejším príspevkom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa wugabo (@wugabo),

O zrušenom koncerte

Veľkú interakciu dosahuje Wugabo práve spracúvaním aktuálnych tém, ktoré vždy svojsky odľahčí. V roku 2019 takto reagoval aj na zrušený koncert Nicky Minaj na Slovensku. Zatiaľ, čo sa všetky médiá snažili nájsť ozajstnú príčinu a uverejňovali rozhovory s rôznymi ľuďmi alebo sklamanými fanúšikmi, Wugabo to vyriešil po svojom. Aj keď sám na koncert dorazil, z jeho zrušenia si spravil žart taktiež formou aktuálnej správy.

Najpozeranejšie video

Wugabo na Youtube videá netočí, možno ho vídať len na Twitchi. Občas sa však objavuje vo videách, ktoré točia iní a sem-tam prijme aj pozvania do niektorých diskusií. Jeho najsledovanejším videom (reelsom) na Instagrame je však dlhodobo skladanie rubikovej kocky, ako to on sám nazval – na farboslepo. Autentický humor Wugabovi naozaj nikdy nechýbal – veď posúďte sami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa wugabo (@wugabo)

 

Vizuál pre klip na „Stanka Lobotku“

Počin Porsche Boya s názvom Stanko Lobotka rozdelil všetkých, ktorí sa ku klipu dostali na dva tábory. Jeden tábor tento nápad s nadšením a smiechom prijal. Ten druhý označil vizuál a spev za to najhoršie, čo sme mohli vidieť. Či už súhlasíte s jedným, alebo druhým názorom, Wugabo znova ukázal, že odľahčene vie brať aj tak serióznu vec ako tvorbu videoklipu. Pesnička má na Youtube milión zhliadnutí. Kto iný než Wugabo by dokázal spraviť video k pesničke v skicári?

Taniere Pošoool

Wugabo naďalej pokračuje v tvorení memes a zabávaní followerov. Pre svoju fanúšikovskú základňu občas streamuje aj hranie hier na Twitchi, kam sa po dlhej dobe znova vrátil. Rozbehol viaceré nápadité projekty, ktoré sa rýchlo uchytili, napríklad aj špeciálny a limitovaný druh merchu, ktorým sú taniere. To sa mu podarilo vymyslieť práve pri Instagramovej sérii s názvom Pošooool, kde do stories takmer každý deň vyfotí svoj obed a keď ho doje, jednoducho pridá popis „pošooool“, čo v preklade z východniarčiny znamená „odišiel“, prípadne „niet ho“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa wugabo (@wugabo)

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame