Kto je Matúš Okajček? Youtuber To je ten náš Matúš je známy šibnutými účesmi aj špecifickým humorom

Matúš Okajček

Matúš Okajček (Zdroj: Facebook/To je ten náš Matúš)

#Mladý chalan, ktorý má rád cibuľový chlieb, tuniaka, značkové tenisky a kreslenie uhlíkom si získal srdcia svojich fanúšikov nielen vtipnými videami, ale aj uleteným striedaním farieb vlasov. Reč je o Matúšovi Okajčekovi, známom pod prezývkou To Je Ten Náš Matúš.

Vizitka:
vlastným menom: Matúš Okajček
známy ako: TJTN Matúš, To Je Ten Náš Matúš
dátum narodenia: 6. 9. 1996
mesto: narodil sa v Bojniciach, žije v Prievidzi
charakteristika: úspešný slovenský youtuber, ktorý rád experimentuje s farbou vlasov, zabáva ľudí a žije si svoj sen
prvé video: To je ten náš Matúš ● Informačka ║Ďakovačka
najúspešnejšie video: Slovenská Bomba a Expl0v kolaps ● Zožer to challenge║w/ Expl0ited
YouTube:
362k followerov
Instagram:
156k followerov

2014: Prvé úspechy a mini film

Matúš začínal ako asi väčšina známych youtuberov, točil videá len pre vlastnú zábavu. Neskôr spojil sily spolu s jeho kamarátom Petrom, známym dnes pod prezývkou Expl0oited, a ich fanúšikovská základňa sa začala pomaličky rozrastať. Matúšove prvé videá na jeho vlastnom kanáli boli rôzneho druhu od tagov cez unboxing až po gameplaye. Natočil taktiež mini film s názvom Vykúpenie.

2015: Najúspešnejšie video

O úspechu mladého youtubera svedčí aj challenge s názvom Zožer to, ktorá má takmer dva milióny pozretí a je aj najúspešnejším Matúšovým videom vôbec. Okrem nej si svojich fanúšikov našla aj nová séria Spolubývajúci či Matúšov ďalší herecký a filmársky počin v podobe študentského mini filmu Nepozvaný hosť.

2016: Rádio YTB

Moderovanie v prvom česko-slovenskom youtuberskom rádiu YTB ešte viac zviditeľnilo Matúša. Spolu s ním sa na jeho fungovaní podieľali aj ďalší slovenskí youtuberi ako Expl0ited, Moma, Mafus TV, hviezda českého YouTube Vidrail a Vláďa z kanálu Vladavideos.

2017: Experimenty s vlasmi

Matúš veľmi rád experimentuje s farbou svojich vlasov. Kým predtým ich mal modré, tentokrát sa rozhodol pre zelenú farbu.

Matúš zmizol

Veľa ľudí má zlé skúsenosti s prácou v zahraničí, kde sú okradnutí o doklady a stávajú sa tak novodobými otrokmi úplne stratenými v neznámom svete. Táto problematika sa dotkla aj Matúša, preto zinscenoval podobnú situáciu v Londýne a nechal svojich fanúšikov v tom, že zmizol. Nakoniec sa z toho stal virál.

Súťaž o YTB kanál

Matúš a Explo mali okrem svojich vlastných kanálov aj jeden spoločný s názvom Denné pogy, kde natáčali rôzne denné vlogy. Časom naň už nemali čas, preto sa rozhodli, že urobia oň súťaž. Podmienky boli jednoduché a zapojiť sa mohol naozaj každý.

2019/2020: Pranky a experimenty

V súčasnosti sa Matúš aj naďalej venuje natáčaniu rôznych výziev a prankov. Pred pár týždňami vydal dokonca video, kde sa zameral na predaj cigariet mladistvým a porozprával sa s odborníkmi, z čoho to vyplýva a kto je na vine.

Matúšovi kreativita rozhodne nechýba. Jeho videá ťa poriadne pobavia!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa To je ten náš Matúš (@mcokajcek),

2021/2022 Splnený sen a rôzne videá

Matúš v súčasnosti okrem toho že natáča na Youtube tak aj cestuje a venuje sa ekológii či ochrane životného prostredia. Na jeho kanáli nájdeš mix zábavných a užitočných videí, ktoré fanúšikov bavia aj po rokoch. Splnil si aj jeden zo snov – kúpil si dodávku, ktorú postupne spolu s priateľkou prerábajú na obytný van, v ktorom budú cestovať.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame