Kto je Mark Manson? Populárny spisovateľ ťa naučí, ako mať veci v paži

facebook.com/Mark Manson

#Má tridsaťpäť rokov, pochádza z Texasu a začínal ako bloger. Reč je o mimoriadne populárnom americkom spisovateľovi Markovi Mansonovi, ktorého knihu máš doma pravdepodobne aj ty. Pokiaľ sa chceš o ňom dozvedieť viac, čítaj ďalej.

Vizitka:

Vlastným menom: Mark Manson
Charakteristika: autor, konzultant osobného rozvoja, podnikateľ a bloger
Prvá kniha: Model: Attract Women Through Honesty  
Instagram: 306k followerov
Youtube: 
38k followerov

2011 – Models: Attract Women Through Honesty

V roku 2011 napísal Mark knihu s názvom Models: Attract Women Through Honesty, z ktorej sa predalo viac než 15 000 kópií. Je to prvá kniha o technikách zvádzania, ktorá bola kedy napísaná. Ide o návod pre mužov, ako prilákať ženu do svojho života bez klamstiev, faloše či napodobňovania ostatných.

2016 – Jemné umenie mať veci v paži

Pred štyrmi rokmi vydal Mark knihu s názvom Jemné umenie mať veci v paži (The Subtle Art of Not Giving a F*ck), pričom slovenského prekladu sme sa dočkali až o dva roky neskôr. Ide o knihu o osobnom rozvoji pre mladú generáciu. Okrem toho by v nej mal čitateľ nájsť svoj vlastný spôsob spokojného života podľa toho, čo je pre nás dôležité. Autor tvrdí, že kľúčom k úspechu je nezaoberať sa maličkosťami. Kniha sa stretla s naozaj gigantickým úspechom a takmer okamžite stala bestsellerom.

2019 – Všetko je v p*deli

Minulý rok vydal Mark Manson ďalšiu knihu s názvom Všetko je v p*deli. Autor ovplyvnený múdrosťami svetových filozofov rozoberá náš vzťah k peniazom, zábave a internetu a ponúka zaujímavý pohľad na negatívne psychologické následky zdanlivo bezstarostného života. Okrem toho si posvietil aj na vieru, šťastie, slobodu či nádej a spochybňuje ich tradičnú definíciu. Rozhodne si ju oplatí prečítať, a to aj napriek tomu, že možno práve nepatríš k náruživým čitateľom.

Zdroj: wikipedia.org, martinus.sk, youtube.com
Odporúčame