Kto je Mária Bartaloš? Začínala v Aférach, dnes ma iné povinnosti: Známej herečke materstvo náramne pristane

Mária Bartaloš

Kto je Mária Bartaloš? (Zdroj foto: facebook.com/ Maria Havranova)

#Mária Bartaloš má 27 rokov, pochádza z Čajkova, študovala hudobno-dramatické umenie na Súkromnom konzervatóriu v Nitre a poznáš ju určite najmä z televíznych obrazoviek. Videli sme ju už v mnohých seriáloch a veľkú popularitu si svojou úprimnosťou a príjemným vystupovaním získala aj na Instagrame.

Vizitka

Poznať ju môžete aj ako: Mária Havranová
Prezývka: Mary
Povolanie: Herečka
Prvý televízny seriál: Aféry
Prvý film: Backstage
Sledovatelia na instagrame: 193k followers

Osobný život

Mary má po svojom boku úspešného muža Adriana Bartalosa. Práve on je zakladateľom malého kreatívneho štúdia s veľkým srdcom a rodinnou atmosférou, nazýva sa creativemovementstudio. Ide o miesto určené pre všetkých nadšencov rôznorodého pohybu. Obrovskú radosť jej spolu s manželom robí ich malý princ, ktorému dali netradičné meno – volá sa Noel. K Noelovi v roku 2021 pribudol aj braček Jonatan.

 

2010: Prvý seriál, v ktorom účinkovala boli Aféry

Od roku 2010 do roku 2011 sa vysielal seriál Aféry. Vyšli len dve série, režisérmi boli Peter Bebjak, Roman Fabián a Gejza Dezorz. V štyridsaťminútových častiach si zahrala aj Mary, vtedy ešte pod menom Havranová. Seriál sa točil okolo úspešného rozvodového právnika JUDr. Petra Bala. Okrem toho účinkovala aj v seriáli Panelák, hlavnú postavu Táňu stvárnila v seriáli Kukučka a taktiež účinkovala v seriáli Pod povrchom.

2018: Film Backstage

Slovenský hudobno-tanečný film Backstage stvárnil dvoch mladých ľudí spod Tatier, ktorí chceli vstúpiť do sveta šoubiznisu a svoju vášeň pre tanec chceli šíriť ďalej. Mary si v tomto filme zahrala postavu s rovnakou prezývkou, akú má ona sama. Jej priateľa si zahral tanečník Tony Porucha.

2018: Linda z Oteckov

Jedna z posledných rol, v ktorých sme Máriu videli bola Linda z Oteckov. Mnohým sa páčila najmä kvôli jej jemnosti a úprimnému vzťahu s malou Julkou. So seriálovým Tomášom, ktorého stvárňuje Marek Fašiang si prechádzala rôznymi peripetiami, aj keď takmer všetci verili, že budú tvoriť pár a mnohí im veľmi fandili, no dnes už Lindu na obrazovkách nevídame.

2019: Trhlina a Mary ako Mia

Trhlina, kniha od Jozefa Kariku spôsobila boom. Rúško tajomstva a priestor na polemiku, ktoré dielo stále ponúka bolo inšpiráciou aj pre film. Režisér Peter Bebjak vytvoril snímku, v ktorom si priateľku hlavného hrdinu zahrala práve Mária Bartaloš. Mary filmu dodala dávku ženskej krásy a nepochybne ukázala svoje herecké schopnosti, nakoľko si film vyžadoval aj scény, v ktorých sú postavy v krízových situáciách.

V súčasnosti sa Mária Bartaloš venuje naplno svojim deťom a herectvo na nejakú dobu zavesila na klinec. Materskú si parádne užíva, ako môžeš vidieť na jej instagramovom profile.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa M A R I A B A R T A L O S (@maria.bartalos),

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame