Kto je L3nik? Šarmantná youtuberka vyrastala medzi chlapmi, teraz baví ľudí videami o tehotenstve

Kto je L3nik?

Youtuberku Lenku ľudia poznajú aj pod nickom L3nik (Zdroj: instagram/l3nik)

#Lenku Titkovú, dnes Královú, mnohí poznajú ako L3nik a pokiaľ si priaznivcom československej YouTube scény, jej video si už určite videl. Lenka bloguje a točí videá, s ktorými začala len pre zábavu. Dnes ju sledujú desaťtisíce ľudí a to iste aj vďaka tomu, že na rôznych platformách je aktívna už dlho.

Napríklad jej prvé video, ktoré dodnes na YouTube nájdeš, bolo zverejnené koncom roka 2012. Aj napriek tomu, že si neskôr dala dvojročnú prestávku, krásna Slovenka sa k nakrúcaniu videí v roku 2016 vrátila a jednoznačne urobila dobre.

Vizitka:

Celé meno: Lenka Titková (Králová)
Známa ako: L3nik
V online svete: YouTuberka a bloggerka
Zamestnaná v: IT sektore
Bydlisko: Košice
Prvé video na youtube: rok 2012
Prvý príspevok na blogu: rok 2011

Žena v mužskom svete

Lenka si ako motto svojho niekdajšieho blogu vybrala „a girl in a man´s world“, čím poukazovala na to, že vyrastala skôr medzi chlapcami. Ako sama tvrdí, aby sa nepremenila na chlapca, začala sa venovať kozmetike. Tá sa stala neskôr veľkou súčasťou Lenkinho života a dodnes na jej YouTube kanáli a Instagrame nájdete posty späté s beauty svetom.


Forbes predstavil TOP 20 osobností slovenského internetu: Na čele je sympatická blondína, Sajfa sa takmer neumiestnil


Počas svojej YouTube kariéry si však dala z osobných dôvodov aj dvojročnú prestávku. Po nej sa vrátila a svoj comeback oznámila krátkym, vtipným videom, v ktorom neváhala spraviť si žarty aj z toho, že po dvoch rokoch netočenia vyšla z cviku.

O makeupe aj cvičení

Na Lenkinkom YouTube aktuálne nájdeš široké spektrum videí. Aj keď sa krásna Košičanka stále venuje líčeniu a makeup videá točí stále, na jej kanáli toho nájdete omnoho viac. Lenka totiž točí aj bežné vlogy, neváha sa podeliť o svoje nepopulárne názory a medzi úspešné videá patrili aj tie, v ktorých skúmala rôzne veci pod mikroskopom.

Spolu s budúcim manželom Jánom Králom, ktorý je úspešným slovenským bodybuilderom natočila aj niekoľko videí, v ktorom odpovedali na základné otázky týkajúce sa cvičenia.

Podelila sa aj o najväčšie šťastie

Lenka má dnes na YouTube viac ako 110-tisíc odberateľov. Zachovať si anonymitu pri takom veľkom počte fanúšikov, ktorí ju zbožňujú, je celkom náročné. Napriek tomu si ľudia vážia, že sa Lenka rozhodla podeliť sa s nimi o to najväčšie šťastie v živote ženy – YouTuberka sa o pár mesiacov stane mamou.


Máš pocit, že si obklopený idiotmi? Vtipná príručka zmení tvoj pohľad na vec


Pár mesiacov to tajila, avšak symbolicky na deň otcov sa s budúcim manželom rozhodli šťastnú novinu vytrúbiť do sveta. S tým je spätý aj jej aktuálny content na YouTube, kde so sledovateľmi zdieľa svoju cestu tehotenstvom, nevynecháva rôzne tipy a rady pre ostatné budúce mamičky.

L3nik nájdeš aj na Instagrame, kde má aktuálne viac ako 74-tisíc followerov a fotky, z ktorých vyžaruje dobrá nálada, si jednoducho zamilujete. Okrem toho má Lenka aj vlastný merch, v ktorom nájdete náznaky východniarčiny a vtipu.

K dcérke Elenke čoskoro pribudne ďalší potomok, na ktorého sa manželia Královci nesmierne tešia. Lenka okrem toho, že zmenila aj image, nezaostáva v pravidelnom informovaní o tehotenstve presne tak, ako to bolo v prípade jej prvej dcérky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐋 𝐄 𝐍 𝐊 𝐀 (@l3nik)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐋 𝐄 𝐍 𝐊 𝐀 (@l3nik)


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/L E N K A, instagram.com/L3nik
Odporúčame