Kto je Anna Šulcová? Mladá kráska a talentovaná blogerka roka, ktorá je stále populárnejšia

facebook.com/Anna Šulcová

#Česká youtuberka má na sociálnej sieti YouTube skoro pol milióna odberateľov a na Instagrame viac ako 600-tisíc followerov. Dvadsaťtriročná Anna Šulcová sa kariére youtuberky venuje roky, pričom si kanál založila už ako dvanásťročná a niekoľko rokov po sebe získavala titul český Bloger roka.

Vizitka:

Rodné meno: Anna Šulcová
Známa ako: Anna Sulc
Charakteristika: youtuberka, influencerka
Dátum narodenia: 4. marec 1999
Bydlisko: Praha
Instagram: 911k followerov

                                                                  

2014 – Prvé video na kanáli Anna Sulc

Prvé video, ktoré pridala Anna Šulcová na svoj kanál, bol cover piesne od speváka menom John Legend s názvom All of me. S covermi pokračovala. Prespievala aj ďalšie známe piesne ako Love me like you do od Ellie Goulding či Human od Christiny Perri.

2015 – Vlogy

Od roku 2015 pridávala Anna na svoj kanál vlogy z rôznych kútov zeme. Španielsko, Miami, Hong Kong či zo svojej rodnej Českej republiky.

2016 – Sketche

Anička sa asi najviac preslávila svojimi sketchmi. Od roku 2016 postovala na svoj kanál rôzne krátke videá z každodenných situácií. Išlo o krátke a vtipné sketche, v ktorých zobrazila rôzne vtipné situácie.

2018 – Storytimes

Minulý rok sa na Aničkinom kanáli objavila ďalšia sekcia videí s názvom Storytimes. V nich rozpráva fanúšikom o svojich zážitkoch, nepredvídateľných situáciách či trapasoch a šťastných chvíľach.

Súčasnosť

V súčasnosti je Anna čoraz viac slávnejšia a v natáčaní videí pokračuje. Keďže v roku 2017 získala titul blogerky roka, určite ju takéto ocenenie ženie vpred a fanúšikom sa snaží priniesť čoraz kvalitnejší content. Pokračuje v natáčaní vlogov, vtipných videí či krátkych, niekoľkominútových filmov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Šulcová (@anasulcova),

Mladá influencerka sa pomaly blíži k hranici jedného milióna followerov na Instagrame a fanúšikom prináša pravidelný content v podobe blogov, videí, fotografií z ciest a najmä spoluprác. Najnovšie zasadla ako jedna z porotcov v obľúbenej show LikeHouse.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: osobnosti.cz, youtube.com, instagram.com, facebook.com, extra.cz
Odporúčame