Kto je Kacy Black? Z nevinného káčatka sa vykľula dračica, ktorá hviezdi na OnlyFans

Niektoré dievčatá nemajú hranice (Zdroj: unsplash.com/Colin Lloyd)

#Pojem celebrita nabral v uplynulých rokoch odlišný význam, než mal kedysi. Zatiaľ čo v minulosti sa takto označovali osobnosti, ktoré sa preslávili svojím talentom, dnes sa k nim radia aj ľudia vystupujúcich na sociálnych sieťach. Podobne je to aj v prípade influencerky zo siete OnlyFans menom Kacy Black.

VIZITKA
Meno: Kacy Black
Dátum narodenia: 1. októbra 2000
Známa ako: Dievča z OnlyFans
Výška: 158 centimetrov

V žiari reflektorov už ako tínedžerka

Kacy Black sa narodila v roku 2000 v slnečnom Los Angeles. Ako informuje etcnews.tv, Kacy môže za svoju krásu vďačiť rodičom s exotickými koreňmi. Jej otec pochádza z Jamajky, matka je Holanďanka.

Sebavedomie nabrala už ako tínedžerka. Keď mala 13 rokov, začala pracovať ako (foto)modelka. Neskôr sa k tomu pridali zaujímavejšie a väčšie kampane. Spolupracovala s Nike, značkou Forever21 alebo Reebok. Objavila sa tiež v magazínoch Harper’s Bazaar, Elle a Vogue.

Sociálne siete zamiešali kartami

Popri budovaní svojej kariéry modelky či fotomodelky sa Kacy začala výrazne angažovať aj na sociálnych sieťach. Okrem iných najviac rezonuje OnlyFans. Podľa we-heart.com stojí jej obsah iba 3 doláre na mesiac. Ak však chcete prémiový obsah od tejto sporo odetej dámy, musíte si priplatiť. Kacy ale ponúka aj niečo navyše.

Ak jej záujemca zaplatí, získa jedinečný a pre neho na mieru vytvorený tanec alebo scénku, všetko v atmosfére OnlyFans. Nechýba vypučený zadok, polonahé telo či ďalšie, mládeži neprístupné videá a fotografie.

Kráľovský zárobok

O OnlyFans si môžeme myslieť čokoľvek. Pravdou však je, že vďaka predvádzaniu sa na tejto stránke zarobila Kacy tučný balík peňazí. Podľa filmstrendz.com bola čistá hodnota profilu Kacy Black v minulom roku vo výške 100-tisíc amerických dolárov. A stále rastie.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame