Kto je Julie Hojdyszová? Ružu pre nevestu nezískala, v škole ju mali za škaredé káčatko

Julie je poriadna rebelka (Zdroj: Instagram/playboyczechrepublic)

#Stavíme sa, že aj ty si už zachytil ošiaľ, ktorý sa strhol okolo Ruže pre nevestu. Ohlasy neutíchajú ani po tom, čo si nádejný ženích vybral za svoju nevestu Stanku Lučkovú. Na druhom mieste skončila pre niekoho kontroverzná, pre iného úprimná Češka Julie Hojdyszová. Čo všetko o nej vieme?

VIZITKA
Celé meno: Julie Hojdyszová
Miesto narodenia:  Frýdek-Místek
Výška: 1,70 m
Charakteristika: modelka, účastníčka reality šou
Počet followerov: 128-tisíc

Odmalička ju lákal svet krásy

Julie Hojdyszová sa narodila v roku 1999 v českom meste Frýdek-Místek. Pre lepšiu predstavu, toto mesto je od Bratislavy vzdialené zhruba 289 kilometrov a cesta autom by ti sem trvala takmer tri hodiny.

Už od útleho veku sa Julie zaujímala o modeling a svet krásy. Ako sama povedala, v kolektíve nebola príliš obľúbená a často bola terčom posmeškov. Neraz sa jej vysmievali, že vôbec nie je pekná.

Po základnej škole Julie študovala na Jazykovom gymnáziu BMA v Frýdlantu nad Ostravicí. Neskôr viedli jej kroky na vysokú školu so zameraním na marketingovú komunikáciu. Vo voľnom čase sa rada venuje športovým aktivitám, cestovaniu a rodine.

Modelka a rebelka

Už v šou sme mohli vidieť, že Julie je poriadna rebelka. Dievčatám doslova pila krv. A nielen tým, že už od začiatku provokatívne nosila nápisy Bride (z angl. nevesta). Niektoré jej kroky však, žiaľ, pripomínali dokonalo naplánovaný scenár. Či je to pravda, vie len ona sama. Isté však je, že jej provokatérska povaha sa rozhodne zaprieť nedá.

Dokazuje to nakoniec aj fakt, že sa vzdala korunky krásy. Po tom, čo súťažila na českej Miss 2022, obsadila so svojimi mierami 90-59-90 perfektné druhé miesto. Trblietavú korunku však vrátila. Dôvod? Údajne sa jej nepáčilo, že nemohla zostať sama sebou.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kúpiť či nekúpiť búrané auto? V týchto prípadoch to nie je riziko

Reflektory kamier má ale Julie rada. Len pred niekoľkými týždňami sme ju mohli vidieť aj v šou Nákupné maniačky, kde si hľadala štýlový outfit za pomoci svojej mamy.

Odvaha jej nechýba

24-ročná Julie je naozaj samé prekvapenie. Zdá sa, že jej nechýba ani guráž. Počas šou sa dokonca vrátila zo slnečnej Srí Lanky do Česka, pretože mala pracovné povinnosti. Išlo o event, ktorý sa konal pri príležitosti jej veľkého úspechu – dostala až na obálku známeho pánskeho magazínu Playboy. S provokáciami vďaka svojmu dokonalému telu však nemala problém ani v šou.

Diváci si rozhodne dobre pamätajú moment, keď na slávnostný ceremoniál prišla len v spodnej bielizni a saténovom župane. Podľa získaných informácií bola z jej nápadu prekvapená aj samotná produkcia šou. Jej snahu však neocenil ženích Radko, ktorý jej neskôr povedal, že nie je nutné zaujať ho len obnažovaním.

Nový ženích?

Aj napriek tomu, že sa jej nepodarilo zvíťaziť v šou Ruža pre nevestu, dnes sa jej meno spája s iným známym mužským menom. Zdá sa, že na Slovákov má skutočne slabosť. Vidieť sme ju totiž mohli po boku 25-ročného Ladislava Jambora, známeho pod prezývkou Lu. Ten sa preslávil ako účastník v šou Love Island.

Ako uviedla pre markiza.sk, od partnera očakáva zmysel pre humor, túžbu cestovať a vernosť. Uvidíme teda, či tieto atribúty našla v Luovi.

Sleduj nás aj na sociálnych sieťach

Zdroj: hashtag.sk, markiza.sk,
Odporúčame