Kto je Evžen? Začínal ako streamer, dnes je z neho úspešný youtuber, ktorý ťa pobaví za každých okolností

YouTuber Evžen

Evžen prichádza s novými 24-hodinovými experimentami (Zdroj: Facebook/Jakub Slažanský)

#Mladý Bratislavčan, ktorý začínal po boku svojho brata, je veľkým provokatérom a zabávačom. Uprednostňuje videá s ľahšou a oddychovejšou tematikou, akou sú vtipy či rôzne šialené alebo menej uletené ochutnávky. Jeho najväčším úspechom bola paródia na hit I Love It. Reč je o Jakubovi Slažanskom, známom pod prezývkou Evžen.

Vizitka:

vlastným menom: Jakub Slažanský
známy ako: Evžen
dátum narodenia: marec 2000
mesto: Bratislava
charakteristika: brat youtubera Selassieho,
natáča rôzne ochutnávky, vtipy, life hacky a kvízy
prvé video: KOMENTY
najúspešnejšie video: LIL PUMP : I Love It (Paródia)
YouTube: 218-tisíc followerov
Instagram:
105-tisíc followerov

2016: Začiatky s bratom

Evžen je mladším bratom Mateja Slažanského, známeho pod pseudonymom Selassie, a preto nie je ničím výnimočným, že sa točenie videí naňho nalepilo takpovediac samo. Svojmu bratovi najprv pomáhal vo videách, neskôr sa rozhodol, že si založí vlastný kanál. To zožalo úspech a jeho sledovanosť začala rásť. Medzi jeho prvotiny patrili najmä streamy z hier.

2018: Úspešná paródia a ochutnávky

Neskôr jeho youtube tvorba dostala viacej šťavy a začal točiť rôzne ochutnávky, QnA videá, vlogy či unboxingy. V Evženových videách sa čoraz viacej začali objavovať aj jeho vtedajšia priateľka Cheryl a brat Selassie.

Najúspešnejším Evženovým videom bola paródia na hit I love it od Kanyeho Westa a Lil Pumpa. Spolu so Selassiem sa obliekli do kockatých kostýmov a nahrali pieseň, ktorá svojím textom baví ľudí doteraz.

Okrem paródie si svoje miesto na slovenskom youtubovom trhu našli aj ochutnávky. Bratia Slažanskí v nich vyskúšali naozaj všeličo od instantných polievok cez príchute lupienkov až po vojenské jedlo.

2019/2020: Vtipy

V súčasnosti sa Evžen venuje naďalej točeniu videí spolu so svojím bratom Selassiem. Ich asi najznámejšou sériou sú vtipy z rôznych oblastí ako napríklad vtipy o policajtoch, o bačoch či Čechoch, ale aj tzv. nevtipy, na ktorých sa často smejete len zo slušnosti.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝔼𝕦𝕘𝕖𝕟 (@evzeniss),

2021/2022: To najlepšie od Evžena

Evžen aj v roku 2021 pokračoval v natáčaní zaujímavých videí, netradičných ochutnávok a najmä aktívneho streamovania. Jeho nasledovanejším videom sa stalo video s názvom Arašidy z pekla, kde spolu s jeho bratom Selassiem a ďalším youtuberom Duklockom ochutnávajú extrémne štipľavé arašidy. Video malo vyše 330 tisíc pozretí. Za zmienku stojí určite aj to, ako vytvoril memes z vlastných už predtým natočených videí. Svoj minulý rok Evžen zrhnul do krátkeho videa, kde sa s fanúšikmi podelil o tie najlepšie momenty.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame