Kto je Evelyn? Preslávila sa ako Gitka či Žizel, známa komička poriadne schudla, hrá vo filmoch aj moderuje

Foto: Instagram evelynjefresh

#Herečku Evu Kramerovú poznáme pod pseudonymom Evelyn. Stand-up komička, youtuberka a vlogerka v posledných rokoch moderovala televíznu reality show Farma. Vieš, ako začínala?

Vizitka:

Meno: Eva Kramerová
Známa ako: Evelyn, EvelynJeFresh
Dátum narodenia: 20. mája 1990
Mesto: narodila sa v Dolnom Kubíne, žije v Bratislave
Charakteristika: stand-up komička, príležitostná herečka, youtuberka, blogerka, moderátorka
Instagram: 216-tisíc followerov

2014 – Gita, Kuny a Žizel

Komička na svojom YouTube kanáli vytvorila legendárne postavy, ktoré si zapamätali takmer všetci. Ide napríklad o vtipné video s kunami, o postavu Gity či Žizel.

2015 – Svet podľa Evelyn

Pred piatimi rokmi odvysielala televízia JOJ komediálny seriál s názvom Svet podľa Evelyn. Sitcom obsahoval desať častí a režírovala ho slovenská televízna scenáristka, dramaturgička, kreatívna producentka a režisérka Kristína Cibulková.

2017 – Cuky Luky Film

V roku 2017 si Evelyn zahrala v komédii režiséra Karela Janáka s názvom Cuky Luky Film. V ňom získala rolu nevesty. Hlavné postavy si v komédii zahrali herečky Petra Polnišová a Zuzana Kubovčíková-Šebová.

2018 – Tlmočník

Evelyn nezostala len pri jednom filme. V roku 2018 sa objavila aj ako Berta v slovenskej dráme režiséra Martina Šulíka s názvom Tlmočník. Film získal šesť ocenení z dvanástich nominácií filmových cien Slnko v sieti a stal sa tak najlepším slovenským filmom roka 2018.

2018 – Moderovanie reality show Farma

Pred dvomi rokmi dostala Evelyn post moderátorky v reality show Farma. Vystriedala tak Kvetoslavu Horváthovú, ktorá show moderovala dlhé roky. Okrem desiatej série moderovala aj jedenástu sériu a sprevádzala tak súťažiacich v tvrdom boji o rozprávkovú výhru.

2019/2020 – Podcast Jauuu PS: to bolelo

Od minulého roka nahráva komička spoločne so známou slovenskou herečkou Petrou Polnišovou podcasty s názvom Jauuu PS: to bolelo, kde otvorene rozoberajú bežné ženské problémy. Horúcimi témami sú sex, vzťahy, rozchod, nevera a mnohé iné.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh),

2021/2022: Tvoja tvár znie povedome a Lego Masters

Evelyn je už v televízii stálicou a zábavné programy sa jej taktiež nevyhýbajú. Účinkovala v sérii Tvoja tvár znie povedome, no blysla sa aj ako hostka v Adelinej talkshow 2 na 1.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh)

Komička už od študentských čias výborne vychádza s ďalším zabávačom – Ferom Jokem, s ktorým občas natočia nejaké to vtipné video.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh)

Najnovšie bude Evelyn na televíznych obrazovkách divákov sprevádzať v relácii Lego Masters, ktorá odštartuje už koncom mája 2022.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: wikipedia.org, omediach.com
Odporúčame