Kto je Dara Rolins? So spevom začínala ako dievčatko, pre Čechov a Slovákov je dodnes ikonou

Kto je Dara Rolins?

Dara Rolins patrí medzi ikony dodnes (Zdroj: Facebook.com/Dara Rolins)

#Keď sa povie meno Dara Rolins, v Česku a na Slovensku pravdepodobne nenájdete človeka, ktorý by nevedel, o koho ide. Dara je jednoducho pojmom. V šoubiznise sa pohybuje už dlho a hudbe sa stále venuje.

Vypredať koncert pre Daru nie je problém, neustále sa objavuje na titulkách obľúbených magazínov a stále vystupuje s rovnakou energiou, ktorou dokáže nabiť aj svoje publikum.

Vizitka:

Rodné meno: Darina Gambošová, neskôr Rolincová
Známa ako: Dara Rolins
Dátum a miesto narodenia: 7. decembra 1972, Bratislava
Povolanie: Speváčka
Instagram: 688k
Bydlisko: Praha

Známa už od detstva

Talent, ktorý má Dara je nepochybný a to aj vďaka tomu, že československé publikum ju pozná doslova desaťročia. Ako je to možné? Darinka sa na obrazovkách totiž začala objavovať už ako štvorročná a spevu sa profesionálne venuje od šiestich rokov.


VIDEO Dara Rolins ťa chytí za srdce: Skvelým klipom nabáda bojovať proti domácemu násiliu


V desiatich rokoch absolvovala svoje prvé turné a v dvanástich rokoch vydala spolu s legendárnym Karlom Gottom skladbu Zvonky štěstí, ktorá je dodnes všeobecne známa. Darina neskôr vyštudovala konzervatórium v Prahe a stále bola veľmi úspešnou a známou hudobníčkou, ktorá bez problémov vypredávala koncertné sály v Prahe a Bratislave.

Dnes medzi jej najznámejšie piesne, ktoré môžeš pravidelne počuť v rádiu a na YouTube majú niekoľko miliónov pozretí, patrí napríklad Všetko alebo nič a Chcem znamenie.

Krásne aj ťažké chvíle

Dara sa ako známa osobnosť nevyhne neustálej sledovanosti zo strany médií. Tie samozrejme bohato komentovali aj Darino tehotenstvo a narodenie dcéry Laury. Tou sa nebojí pochváliť aj na sociálnych sieťach a dnes mnohí Darini sledovatelia vedia, že z nej vyrástla krásna mladá slečna. V roku 2010 však Dara prešla aj veľmi nepríjemnými a ťažkými chvíľami.

V Šáreckom údolí totiž zrazila motocyklistu, ktorý na následky nehody zomrel. Dara dostala osemnásťmesačnú podmienku a nepríjemnú situáciu zvládala ťažko. Neskôr však od prezidenta Klausa dostala amnestiu, čo jej v ťažkej situácii nepochybne pomohlo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Porotkyňa a modelka

Mnohí určite vedia, že Dara tvorila pomerne dlhý čas pár s Rytmusom. Napriek tomu, že im šťastie prialo naozaj nemálo ľudí, ich cesty sa rozišli. Dara však aj naďalej žiari šťastím, produkuje novú hudbu a objavuje sa na titulkách magazínov.


Dara Rolins prichádza s novou letnou hymnou: V slnečnom videoklipe všetkým odkazuje, že celý svet je náš


Tam dáva ženám nielen dávku pozitívnej energie ale aj inšpirácie, nakoľko jej vyšportované telo môžu mnohé závidieť. Daru si však mohol vidieť aj v rôznych programoch, medzi inými napríklad aj ako porotkyňu v Hlase Československa alebo v SuperStar.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

2021/2022: Nový song aj nový vzťah

Dara žiari šťastím a môže za to nový muž v jej živote! Pre niektorých možno nezvyčajný párik, no Dara sa dala dokopy s bývalým českým futbalistom a reprezentantom, legendou Pavlom Nedvědom. Naozaj im to veľmi pristane, čo povieš? Sympatická blondínka s ikonickým hasom síce ešte nezavesila spievanie na klinec, no momentálne nepracuje na ničom novom.

Posledný song od nej nej vyšiel pred rokom. Aktívne však chodí vystupovať spolu so svojou osobnou tanečnou skupinou s názvom Daraforcegrlpwr.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, fdb.cz
Odporúčame