Kriman a Real Rain sa pustili do Bokiho: Budeme sledovať nový beef?

Nie každá skladba môže byť o šťastí a radosti. Nie každý track je pozitívne ladený. Niekedy chce interpret prehovoriť niekomu konkrétnemu do duše. Voláme do dissy. Dnes bude reč o skladbe BOKINO, ktorú pripravili Kriman a Real Rain. 

Kriman a Real Rain pripravili skladbu BOKINO, o ktorú sa produkčne postaral Batistuta. Jedná sa o pomerne ofenzívny text smerom k raperovi Bokimu, ktorý sa preslávil úspechom v televíznej šou Československo má talent. Chválili ho, že je to „nový Kali“, pričom faktom je, že štýlovo sa skutočne podobá na známeho slovenského interpreta.

Úspech na televíznych obrazovkách mu priniesol popularitu a ponuky. Objavil sa napríklad na prestížnom rapovom festivale Hip Hop Žije a núdzu o prácu rozhodne nemá. Prečo by ho niekto nemal rád?

Kriman a Real Rain majú odpoveď, respektíve, majú odpovede. V skladbe sa nejedná o bezhlavé urážanie ani o verbálne útoky bez kontextu. Chalani majú svoje tvrdenia podložené a snažia sa vysvetliť, prečo im Boki tak veľmi leží v žalúdku.

Samozrejme, na všetko sa dá pozrieť rozdielnou optikou a nie vždy má pravdu jedna alebo druhá strana. Vzhľadom na prevedenie tohto dissu ale nie je nereálne, že čoskoro budeme sledovať na našej scéne nový beef, ktorý sa môže vyvinúť veľmi zaujímavo.

Veď si len spomeňme, aký rozruch bol okolo P.A.T a Fobiu Kida, keď si koncom leta skočili do vlasov. Táto trojica interpretov nie je ešte tak na očiach ako spomínaní raperi, ale ako sa v minulosti niekoľkokrát ukázalo, dissy sú medzi slovenskými poslucháčmi populárnou záležitosťou.

Odporúčame