Farebné, krátke, dlhé, športové aj elegantné: Vesty vládnu módnemu svetu, ktorú si vyberieš ty?

Mladá žena s vestou.

Ženská vesta je novým jarným trendom aj do chladnejších dní (Zdroj: Pixabay.com/Иван Романов)

#Medzi veľmi obľúbené fashion kúsky patria túto jar bezpochyby vesty. Je možné ich kombinovať k elegantným aj športovým outfitom a práve preto by nemali chýbať ani v tvojom šatníku. Ak sa chceš inšpirovať zaujímavými outfitmi, prinášame ti to najlepšie z instagramu.

Siahni po farbách

Ak chceš, aby bol tvoj výsledný outfit výrazný, určite sa nevyhýbaj farbám, ktoré sú neprehliadnuteľné a zaručia ti oživenie celkového vzhľadu. Odporúčame napríklad odtiene zelenej, žltej alebo oranžovej.

Basic farby

Ak chceš mať kúsok oblečenia, ktorý je basic, no zároveň zaujímavý a ideálny na túto jar, odporúčame vesty v neutrálnych farbách. Môže ísť o krátky či dlhý strih. Kombinovať sa dajú s rôznymi kúskami oblečenia, napríklad aj s teplákovými súpravami. Či už pôjdeš so zvyškom outfitu do farieb alebo ostaneš v nude odtieňoch, stále budeš vyzerať dobre.

Elegantné aj športové

Ak hľadáš vestu, ktorú bude možné kombinovať k elegantným, ale aj k športovým kúskom, môžeš sa inšpirovať outfitom od Lujzy. Vesta, ktorú zvolila, je obohatená o zaujímavý opasok a vysoký golier, vďaka nemu vyzerá na prvý pohľad naozaj skvele.

Ideálna kombinácia

Ideálny jarný outfit, ktorého základom je vesta, odporúčame doplniť napríklad o tenisky a šiltovku! Všetko sú to must-have kúsky na nasledujúce týždne a nemali by chýbať ani v tvojom šatníku.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame