Mladíci bodujú s parádnym retro videom: Ako by to vyzeralo, keby sa koronavírus objavil o niekoľko desaťročí skôr?

Koronavírus by v Československu mohol vyzerať aj takto.

Koronavírus v Českoslovenku - to bola téma, na ktorú si posvietila partia mladíkov vo videu (Zdroj: youtube.com/Československá televízia)

#Pandémia zmenila všetko, čo sme poznali a poriadne zamávala celou spoločnosťou. A to nie len na Slovensku. Všetky krajiny sa boria s nejakým problémom a ľudia sa snažia navzájom si pomáhať. Aj pomerne modernú spoločnosť položil koronavírus na lopatky a možno aj preto sa mladíci z YouTube kanálu Československá televízia rozhodli natočiť video o tom, ako by to vyzeralo, keby pandémia zasiahla Československú socialistickú republiku.

Chlapci majú videá z dôb minulých očividne dobre napozerané a do toho svojho neváhali pridať poriadnu dávku satiry. Vo videu však nájdete aj paralely so súčasnosťou. Popieranie vírusu, konšpirácie o tom, odkiaľ vírus prišiel či špekulácie o vakcíne v alkohole. Toto všetko si vo vtipnom videu môžete vychutnať. Chlapci si potrpeli dokonca aj na detailoch ako je napríklad štýl reči alebo obliekania, aby ich video vyzeralo naozaj autenticky.


Unikol koronavírus z laboratória alebo ide o Boží trest? Slováci prehovorili, toto si myslia o pandémii!


Video zabodovalo aj u ľudí, ktorí tvorcov videa chvália lajkami a aj pozitívnymi komentármi pod videom. Zachovať si humor a nadhľad aj v ťažkých časoch je predsa dôležité.

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/Československá televízia
Odporúčame