Kontroverzný guru Andrew Tate ako rapper. Dá sa to počúvať? (VIDEO)

Počul si už meno Andrew Tate? Ak máš medzi 15 až 35 rokov, určite áno. Tento chlapík, ktorého veľké množstvo ľudí označuje slovom guru, si doslova podmanil platformu TikTok. Tam hovorí svoje názory na rôznu problematiku a doslova radí, ako žiť.

Andrew Tate ako rapper

Už menej ľudí ale vie, že Andrew Tate sa objavil aj na hudobnom tracku, v ktorom môžeme konštatovať, že skúšal rapovať. Určite si povieš, že je vôbec niečo, čo tento chalan nedokáže? Či už ho máš rád alebo nie, faktom je, že Tate si získal obrovskú pozornosť a nesmierne veľa priaznivcov po celom svete.

Prakticky neexistuje užívateľ TikToku, ktorému by sa Andrew vo feede nezobrazil aspoň raz. Algorytmus je nastavený naozaj zaujímavým spôsobom, ktorému rozumie málokto. A toto je jeden z jeho výsledkov.

Poďme sa ale pozrieť na jeho hudobný počin. Jedná sa o song s názvom „Part Time“, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 2019. Tate na ňom vystupuje pod pseudonymom Mr Plenty, pričom na skladbe ho dopĺňa Kris Kiss.

https://www.youtube.com/watch?v=fvIz3sT6Qm8

Okej, nie je to Eminem či 50 Cent, ale na druhej strane, nie je to zlé. Dá sa povedať, že by sme čakali od Andrewa horší rapový výkon. Jediným paradoxom nateraz ostáva, že song má na YouTube iba niečo málo cez 165 tisíc views. Keď sa však rozmohne, že Mr Plenty je v skutočnosti Andrew Tate, toto číslo dozaista porastie.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Andrew Tate, IG

Odporúčame