Konšpiračná teória, ktorá nedá fanúšikom Avril Lavigne spávať: K svojej údajnej smrti sa vyjadrila aj samotná speváčka!

Za tie roky sa k celej kauze speváčka vyjadrovala už niekoľkokrát (Zdroj: Instagram/avrillavigne)

#Bez konšpiračných teórií by ľudstvo snáď nedokázalo ani existovať. Nevyhýbajú sa im ani celebrity, ktoré sa často stanú nič netušiacimi obeťami. Určite si už aj ty zachytil tvrdenia o tom, že by napríklad Michael Jackson, Elvis Presley a mnohí ďalší mohli stále žiť. Opakom sú však teórie podobné tým, ktorá sa už takmer 20 rokov „točí“ okolo známej kanadskej speváčky Avril Lavigne. Ako na ňu reaguje ona sama?

Idol mileniálov

Kto by ju nepoznal? Pop punková princezná Avril Lavigne bola idolom mnohých, ktorí vyrastali v čase jej najväčšej slávy. Prvé roky desaťročia tohto storočia jej hitprády doslova „ležali pri nohách“ a ona produkovala jeden hit za druhým. Pecky ako Complicated, Girlfriend alebo Sk8er Boi určite poznajú aj tí neskôr narodení.

Šialené konšpirácie

Internetom kolujú bláznivé teórie o tom, že speváčka údajne po vydaní svojho debutového albuma s názvom Let Go, ktorý vyšiel v roku 2003, zomrela. Konšpirátori „do ohníka prikladajú“ aj tvrdením, že ju mala nahradiť istá Melissa Vandella, ktorá jej kedysi robila náhradníčku pri pózovaní paparazzom. Ďalej svoje teórie dopĺňajú aj o tvrdenie, že „nová“ Avril má na svojom tele vytetované meno Melissa…

 

Čo na to samotná speváčka?  

Za tie roky sa k celej kauze speváčka vyjadrovala už niekoľkokrát. Aj napriek tomu, že to trvá už viac ako 20 rokov, stále sa nájdu ľudia, ktorí pochybujú o tom, že Avril nebola nahradená. K tejto kauze sa Avril opäť vyjadrila v nedávnej časti podcastu Call Her Daddy, z 15. mája 2024, kde sa jej moderátorka pýtala na to, akú najväčšiu hlúposť o sebe počula.

„Viem, na čo narážaš,“ pobavila sa speváčka. „Pripadá mi to vtipné – na jednej starne všetci hovoria, že vyzerám úplne rovnako a že nestarnem. Na druhej strane sú tu takí, ktorí si myslia, že to nie som ja,“ opisuje portál LadBible.

V uvádzaní vecí na pravú mieru pokračovala aj naďalej: „Samozrejme,  že som to ja. Mám pocit, že toto si ľudia mysleli aj o iných umelcoch, nie som jediná“. Moderátorka reagovala pohotovo: „To, čo je šialené je, že si naozaj nezostarla. Pozerám na teba, predstavujem si ťa s tvojimi hnedými vlasmi  a hovorím si: ,Panebože, ty vyzeráš úplne rovnako, ako keď si bola mladšia‘.“

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame