Obľúbená donášková služba oznámila smutnú správu: Na Slovensku definitívne skončila

Foodora

Obľúbená donášková služba odchádza zo Slovenska (Zdroj: Facebook.com/foodora SLOVENSKO)

#Jedna z najväčších donáškových služieb Foodora oznámila definitívny koniec svojej činnosti na Slovensku. Čo bolo dôvodom tohto rozhodnutia a ako sa vyjadril jej riaditeľ?

Čo bolo dôvodom odchodu zo Slovenska?

Mimo Slovenska je aktuálne Foodora obľúbenou donáškovou službou, ktorá pôsobí celkovo v 7 krajinách Európy – v Rakúsku, Českej republike, Dánsku, Maďarsku, Fínsku, Nórsku a Švédsku. Počas svojho fungovania u nás sa prezentovala rýchlym doručením a cenovo dostupnému výberu rôznych donášiek.

„Sme nesmierne vďační všetkým členom nášho tímu za ich prínosnú prácu a odhodlanie pre spoločnosť foodora na Slovensku. Našim talentovaným zamestnancom prajeme všetko najlepšie v ich ďalšom pôsobení.” vyjadril sa Pedram Assadi, CEO spoločnosti Delivery Hero Europe, ktorej je Foodora súčasťou.

Oficiálne vyjadrenie

Správy v tomto znení rozoslala táto obľúbená donášková služba všetkým svojim registrovaným priaznivcom: „S ľútosťou ti oznamujeme, že foodora končí svoju prevádzku na Slovensku od 4. apríla 2024. Po dôkladnom zvážení sa spoločnosť rozhodla alokovať svoje zdroje a úsilie tam, kde vidí väčší potenciál pre úspech.“ Samozrejme ale nezabudli ani na to, že táto informácia mohla mnohých zákazníkov zaskočiť nepripravených, preto ponúkla aj formu riešenia prípadných problémov: „V prípade, že máš ešte nejaké nedoriešené žiadosti, obráť sa čo najskôr na náš zákaznícky servis cez Foodora aplikáciu. Veľké ĎAKUJEME za tvoju podporu, bolo nám potešením!“

Zároveň ako odporúčanie pre ďalšie donášky Foodora odporučila svojim zákazníkom využiť zľavy u (doposiaľ) konkurenčnej služby. Bol si priaznivcom foodory aj ty? 

Foodora
Foodora oznámila svoj koniec na Slovensku (Zdroj: Facebook.com/foodora SLOVENSKO)

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame