Konex pracuje na novej výzve: Bude to najlepší projekt jeho kariéry

O Konexovi sa v uplynulých mesiacoch hovorí pomerne často. Riešia sa jeho nové beaty, jeho nové tracky či EP, pričom netreba zabúdať ani na jeho diskutovaný a medializovaný odchod z pardubického labelu Milion Plus. Teraz, už ako sólový umelec, chystá rôzne nové veci, ktoré by mali byť plné kvality a výpovednej hodnoty. Môžeme konštatovať, že sa tešíme. 

Konex pred pár týždňami informoval svojich fanúšikov na sociálnej sieti Instagram, že aktívne pracuje na novom projekte, ktorý mal, ak všetko pôjde ako má, uzrieť svetlo sveta v tomto kalendárnom roku. A dodal k tomu zaujímavú myšlienku, že tento projekt bude zatiaľ tým najlepším, čo vo svojej kariére doposiaľ vytvoril. To strhlo pomerne veľkú diskusiu, pretože ľudia sú zvedaví a zamýšľajú, o čo by sa mohlo jednať.

Taktiež sa objavili názory, že bude náročné prebiť úspešné projekty ako napríklad Voilá či Corretto, ktoré si ľudia idú dodnes a boli prepracované po všetkých stránkach do absolútnych detailov. Na druhej strane, treba si uvedomiť, že každý umelec sa vždy snaží urobiť ďalší projekt vo svojej kariére lepší ako ten predchádzajúci, preto treba Konexove slová chápať aj z tejto perspektívy.

Nemohol by predsa do procesu tvorby ísť s tým, že to, čo urobí, bude horšie ako to, čo už je von. Takto to nefunguje. Každopádne, veríme, že mu práca pôjde od ruky a najneskôr o niekoľko mesiacov budeme rozoberať a analyzovať jeho hudobný projekt. Potom taktiež dostaneme odpoveď na otázku, či je to naozaj to najlepšie, čo vo svojej kariére vytvoril.

Foto: Konex, profil na Instagrame Konex

Odporúčame