Konex odkazuje: „Neskúšajte ma meniť.“ Priniesol nový banger?

Slovenský rapper Konex patrí medzi najtalentovanejších členov našej scény. Jeho veľkou devízou je to, že nielen rapuje, ale aj tvorí hudbu. Je veľmi komplexný, pričom stále skúša vo svojej tvorbe nové prvky. Prinášame vám aktuálny singel, ktorý tento interpret priniesol.

Odkaz je jasný. „Neskúšajte ma meniť, ja mám svoju hlavu.“

Konex myslel na všetko

Ako sme si už u Konexa zvykli, myslel pri novom tracku na všetko. Kvalitný flow, výborný beat, zaujímavý text a v neposlednom rade originálny videoklip. Zaujímavosťou je, že v tomto songu netvoril beat on, ale postaral sa oň rapovej komunite veľmi dobre známy Grimaso.

Skladba vyšla pred niekoľkými dňami a momentálne má na video platforme YouTube nad 38 tisíc views. Dá sa ale očakávať, že toto číslo s pribúdajúcim časom bude rásť. Konex sa pripomenul, pričom songom „Neskúšajte ma meniť“ dokázal, že jeho smer je správny.

Po tom, čo sa oddelil od labelu MILION PLUS sa dlho špekulovalo, či urobil dobre. Ako sa ale ukazuje, razí si vlastnú cestu, tvorí hudbu, po ktorej vždy túžil a môžeme konštatovať, že sa jedná o naozaj podarené songy.

Ako spomíname vyššie, o beat sa postaral Grimaso, ktorého doplnil ERLAX. Mix a master bol pod taktovkou Mareka Šurina, réžiu zaobstaral Andrej Čanecký, kameru Michal Furda, takisto aj strich. Pozíciu gaffera obsadil Marek Raffay.

Photo credits: @ninpacherova

Odporúčame