Komická situácia na NBA: Kto je to ten Jack Harlow? (VIDEO)

Jack Harlow patrí medzi najznámejších a najúspešnejích rapperov súčasnosti. Zrejme by ste si mysleli, že ho pozná prakticky každý, ako Eminema či Snoop Dogga. Opak je ale pravdou. Dôkazom je toto video z play-off NBA, ktoré sa stalo hitom internetu. 

„Neznámy“ Jack Harlow

Včera večer začalo druhé kolo play-off americkej basketbalovej NBA. Súboje otvoril duel Bostonu Celtics s Milwaukee Bucks, na ktorý sa prišiel pozrieť aj rapper Jack Harlow. Nebolo prekvapením, že ho počas zápasu našla kamera. Viacero fanúšikov zajasalo, keď zistilo, že Jack prišiel na NBA.

Nie však všetci. Pozrite si vtipné video dvoch rozhodcov, ktorí nemali poňatia o tom, kto Harlow vlastne je. „Kto je to ten Jack Harlow?“ opýtal sa jeden z nich. „Ja netuším. Choď sa ho opýtať,“ žartoval druhý.

Video sa okamžite stalo hitom internetu. Na obranu hlavných arbitrov treba napísať, že patria do inej generácie ako tej, ktorá je pre Jacka Harlowa cieľová.

Nepochybujeme o tom, že po tomto momente si budú naveky pamätať, kto Jack je. Respektíve, možno sa ho reálne išli opýtať.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze. Bude ťa zrejme zaujímať to, čo sa stalo s rapperom Plexom. Ozval sa po približne dvoch rokoch. Objavil sa rovno na novom tracku, kde prehovoril o viacerých témach.

Photo credits: Jack Harlow, Instagram

Odporúčame