Koky hypeuje svoj nový album. Dostane sa člen M+ opäť o level vyššie?

Koky patrí medzi najaktívnejších členov českého labelu MILION PLUS, čo potvrdzuje aj počas uplynulých dní. Aktuálne zverejnil názov, tracklist a cover svojho druhého sólového albumu. Spustil taktiež predpredaj. My sme sa pozreli na to, či sa máme na čo v tomto prípade tešiť.

Koky (opäť) dvíha úroveň

Koky doposiaľ vydal jeden sólový album, konkrétne sa jedná o CD s názvom Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 2021. Už vtedy sme Kokyho chválili, pretože predviedol úplne novú úroveň svojej tvorby. Teraz čakáme niečo obdobné, pretože v tomto prípade sa jedná o interpreta, ktorý sa neustále posúva dopredu a je to výrazným spôsobom cítiť.

Kokyho druhé sólové CD sa volá SOS, obsahuje 11 skladieb, 7 rôznych spoluprác a jedného producenta. Od včera je oficiálne spustený predpredaj, pričom ak ste používateľmi streamovacích platforiem, tak na Spotify či Apple Music sa môžete tohto hudobného projektu dočkať 19. augusta 2022. A teda, už o pár dní.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Koky (@officialkoky)

Bezi hosťami si môžete všimnúť mená ako Hasan, Shimmi, Robin Zoot alebo LucaBrassi10x. Počuť ich v súvislosti s Kokym, to bude určite veľmi zaujímavé (pre tracklist kliknite doprava). Dodajme, že o mix a master sa postarali D Kop a Decky, pričom producentom tohto CD je Snaildogbeats. Všetko nasvedčuje tomu, že Koky sa opäť posunie vyššie a my sa už nevieme dočkať toho, keď si to budeme môcť vypočuť.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Koky

Odporúčame