Podmanivé fantasy, ktoré ťa celkom pohltí: Vydaj sa na cestu plnú krvi a sexu

Kniha Z krvi a popola je brutálne fantasy pretkané romantikou (Zdroj: Unsplash/Cederic Vandenberghe)

#Kniha Z krvi a popola je podmanivý, akciou nabitý, sexi, návykový a nepredvídateľný príbeh, dokonalá fantasy kniha pre fanúšikov Sarah J. Maasovej a Laury Thalassovej.

Nepoškvrnená…
Poppy, od narodenia predurčená viesť kráľovstvo do novej éry, nikdy nebola sama sebe paňou. Život nepoškvrnenej je osamelý. Nik sa jej nesmie dotknúť. Nik na ňu nesmie pozrieť, ani k nej prehovoriť. Nikdy nesmie zažiť potešenie. Čaká na povýšenie a radšej by so strážcami  bojovala proti zlu, ktoré ju pripravilo o rodinu, než sa pripravovala na získanie božej priazne. Lenže ona o tom nikdy nerozhodovala.

Povinnosť…
Budúcnosť celého kráľovstva leží na Poppiných pleciach, nikdy si však nebola celkom istá, či to naozaj chce. Aj nepoškvrnená má predsa srdce. Dušu. Aj túžby. A keď jej do života vstúpi Hawke, strážca so zlatými očami poverený jej ochranou až do povýšenia, osud a povinnosť sa prepletú s túžbou a potrebami. Vzbudí jej hnev a donúti ju spochybniť všetko, čomu verila… Pokúša ju zakázaným ovocím.

Kráľovstvo…
Padlé kráľovstvo, ktoré bohovia opustili a smrteľníci sa ho desia, znova povstane, odhodlané násilím a pomstou si vziať všetko, čo mu podľa jeho presvedčenia prináleží. A keď sa tieň prekliatych priblíži, hranica medzi zakázaným a správnym sa rozostrí. Poppy môže každú chvíľu stratiť nielen srdce a priazeň bohov, ale aj život, keď sa začne rozmotávať každé zakrvavené vlákno, ktoré drží jej život pohromade.

Jennifer L. Armentrout – Z krvi a popola
Vydavateľstvo: 
Zelený kocúr
Rok vydania: 2021
Počet strán: 556
Žáner: Fantasy
Odporúčaná cena: 14,35 eur.

Kúp si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha Z krvi a popola
Kniha Z krvi a popola je brutálne fantasy pretkané romantikou (Zdroj: Martinus)
Zdroj: hashtag.sk, martinus.sk
Odporúčame