Najpredávanejšia kniha podľa New York Times: Názov ťa zrejme poriadne zarazí!

Dobrá kniha je vždy skvelá voľba! (Zdroj: Unsplash)

#Asi sa nenájde nikto, kto by sa niekedy v tomto svete necítil sám, zmätený a nevedel ako ďalej. Môžu za to výdobytky dnešnej doby alebo naše zmýšľanie? Úspešný spisovateľ Mark Manson ti prináša knihu, ktorá ťa motivuje ako žiadna iná.

Cynizmus a poriadna dávka humoru autorovi ani zďaleka nie je cudzia. Okrem toho, psychológiu ovláda odpredu aj odzadu. Vyzbrojený množstvom štúdií a znalosťou učenia najvýznamnejších svetových filozofov si v knihe Všetko je v p**i posvietil nie len na náboženstvo, ale aj politiku a ich zarážajúcu podobnosť.

Rozoberá náš vzťah k peniazom, zábave a internetu. Ponúka zaujímavý pohľad na negatívne psychologické následky zdanlivo bezstarostného života. Otvorene spochybňuje tradičné definície viery, šťastia, slobody a dokonca aj samotnej nádeje. Kniha je plná svojského oslobodzujúceho humoru a ponúka neortodoxný pohľad na bolesť ľudského srdca a nepokoj ľudskej duše. Čo sa to deje so svetom, že sa napriek všetkému pokroku cítime čoraz horšie? Odpoveď nájdete v tejto knihe… a možno vás poriadne prekvapí!

Mark Manson – Všetko je v p**i
Vydavateľ: Eastone book
Počet strán: 256
Rok vydania: 2019
Žáner: Odborná a náučná
Odporúčaná cena: 9,99 eur

Kúpte si túto knihu na Martinus.sk!

Všetko je v p**i
Všetko je v p**i – kniha o stratenej ľudskej duši v skazenom svete (Zdroj: Martinus)
Zdroj: Martinus
Odporúčame