Autorka Harryho Pottera vydáva novú knihu: Do akého dobrodružstva sa pustila tentokrát?

Kniha Harry Potter

Autorka Harry Pottera vydáva novú knihu (Zdroj: Unsplash/Samuel Regan-Asante)

#Dobrodružný príbeh o vzácnom pute medzi chlapcom a jeho najmilšou hračkou. Svetoznáma autorka série o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi, J.K. Rowlingová, po minuloročnom návrate k detskému čitateľovi s knihou Ikabog prichádza s ďalším originálnym príbehom o magickej moci Vianoc a odhodlaní chlapca zachrániť svoju milovanú hračku.

Roztomilý príbeh priateľstva

Jackova obľúbená hračka je prasiatko Mapi. Mapi bol vždy pri ňom, v dobrom i zlom, až kým sa jeden Štedrý večer nestalo niečo hrozné – Mapi sa stratil. Lenže Štedrý večer je noc zázrakov a stratených vecí, noc, keď všetko môže ožiť – dokonca aj hračky. A tak sa Jack a Vianočné prasiatko, otravná náhrada za Mapiho, vydajú na úchvatnú cestu po čarovnej Krajine stratených. S pomocou rozprávajúceho Obedárika, odvážneho Kompasu a okrídlenej Nádeje sa vyberú zachrániť Jackovho najlepšieho priateľa pred strašným požieračom hračiek Stratožrútom.

Príbeh o láske dieťaťa k jeho najvzácnejšej hračke od jednej z najväčších rozprávačiek na svete vás zahreje pri srdci a nebudete sa môcť od neho odtrhnúť, kým sa nedozviete, aké dobrodružstvá zažije hlavný hrdina Jack, aby Mapiho našiel. Vianočné prasiatko J.K. Rowlingovej s úchvatnými ilustráciami Jima Fielda je predurčené stať sa obľúbenou klasikou pre celú rodinu.

J.K. Rowlingová – Vianočné prasiatko
Vydavateľstvo:
Ikar
Počet strán: 312
Rok vydania: 2021
Žáner: Rozprávka
Odporúčaná cena: 11,15 eur.

Kúp si túto knihu na Martinus.sk!

kniha Vianočné prasiatko
Autorka Harry Pottera vydáva novú knihu (Zdroj: Martinus)
Zdroj: Martinus
Odporúčame