Predával hamburgery, zarobil miliardy: Spoznaj podnikateľské finty zakladateľa McDonald’s

mekáč

Táto kniha ti predstaví spoločnosť McDonald’s. (Zdroj: Unsplash)

#Kniha Tvrdo vydretý úspech je životopisom Ray Kroca a zároveň príbehom spoločnosti McDonald’s. Avšak nepochybne ťa vyvedie z omylu, že riskovať sa dnes už nevypláca. Pripomenie ti, že príležitosťami sa to hemží všade okolo nás, stačí si len jednu uchmatnúť. Pravdaže, pomôže aj trocha šťastia, treba byť v správnom čase na správnom mieste, ale kľúčovým prvkom, hoci naň v dnešnej blahobytnej spoločnosti mnohí zabúdajú, ostáva aj naďalej tvrdá práca – úspech si jednoducho treba vydrieť.


Kniha, ktorú si rozhodne musí prečítať každý chlap: Už len samotný názov si okamžite zamiluješ


Ray Kroc buď ľudí úplne očarí, alebo ich celkom odpudí. No dokonca aj jeho nepriatelia sa zhodnú na tom, že tri veci vie Ray Kroc robiť dokonale: predávať hamburgery, zarábať peniaze a rozprávať príbehy. Táto kniha je preto nielen jeho fascinujúcim životopisným príbehom, ale aj vítanou inšpiratívnou publikáciou. Ocení ju každý, kto má ambície vybudovať vlastnú úspešnú firmu, či už má dvadsať alebo päťdesiat rokov.

Ray Kroc a Robert Anderson – Tvrdo vydretý úspech
Vydavateľ: Ray Kroc a Robert Anderson
Počet strán: 220
Rok vydania: 2020
Žáner: Odborná a náučná
Odporúčaná cena: 12,83 eur

Kúpte si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha Tvrdo vydretý úspech
Kniha, ktorá ti prinesie cenné rady v podnikaní a predstaví príbeh jedného z najobľúbenejších fastfoodov na svete (Zdroj: Martinus)
Zdroj: Martinus
Odporúčame