Po nepríjemnom rozchode hľadala nové bývanie: Je románik so spolubývajúcim dobrý nápad?

románik

Je románik so spolubývajúcim skutočne dobrý nápad? (Zdroj: Pexels/cottonbro)

#Máš chuť na romantický príbeh, ktorý ale nebude úplne tuctový? Kniha Spolubývajúca prináša pútavý dej, ktorý si ťa získa už na prvých stranách. Tiffy Moorová si po nepríjemnom rozchode s priateľom hľadá nové bývanie. Čo najrýchlejšie a čo najlacnejšie. Lenže ponúkané londýnske byty sú príliš drahé a so svojím nízkym príjmom pomocnej editorky si ich nemôže dovoliť.

Je taká zúfalá, že odpovie na inzerát, v ktorom sa hľadá spolubývajúci. Leon pracuje na nočné zmeny v hospici a byt vtedy nepotrebuje. Tiffy by ho teda mohla využívať v noci aj cez víkendy. Leon bude doma len v čase, keď sa ona bude zdržiavať v práci. V skutočnosti sa teda nikdy nemusia stretnúť.

Tiffy a Leon si začnú nechávať odkazy – najprv o tom, kedy sa odvážajú odpadky, postupne sú však odkazy srdečnejšie, jeden druhému nechávajú jedlo či koláče, debatujú o všeličom možnom. Hoci sú rozdielni, čoskoro sa spriatelia. A možno medzi nimi vznikne aj niečo viac. Ibaže zaľúbiť sa do svojho spolubývajúceho asi nie je dobrý nápad, najmä ak ste sa s ním nikdy nestretli!

Beth O’Learyová – Spolubývajúca
Vydavateľstvo: 
Ikar
Rok vydania: 2019
Počet strán: 400
Žáner: Romantické
Odporúčaná cena: 13,90 eur.

Kúp si túto knihu na Martinus.sk!

kniha Spolubývajúca
Kniha Spolubývajúca má nečakaný romantický príbeh (Zdroj: Martinus)

Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: martinus.sk
Odporúčame