Máš pocit, že si obklopený idiotmi? Vtipná príručka zmení tvoj pohľad na vec

Kniha

Pohodička pri knihe ti padne určite vhod! (Zdroj: Unsplash.com)

#Stáva sa ti, že niekedy ľuďom skutočne nerozumieš? Avšak, nie každý, komu nechápeš, je nevyhnutne idiot. Obklopený idiotmi je kniha, ktorá ti predstaví prelomovú metódu. Vďaka nej máš možnosť porozumieť svojmu šéfovi, kolegom či životnému partnerovi.

Máš pocit, že všade stretávaš samých idiotov? Vytáčajú ťa ľudia a máš pocit, že ich reakciám a správaniu vôbec nerozumieš? Prečo je komunikácia s určitými ľuďmi bezproblémová a iní sú ako chmuľovia? Škandinávsky bestseller, z ktorého sa po celom svete predalo už milión kópií, vysvetľuje štyri základné typy ľudského správania, ktoré definujú spôsob komunikácie a vnímania ľudí okolo nás.

Červení sú dominantní a panovační. Žltí sú sociálnejší a majú v sebe viac optimizmu. Zelení sú zasa uvoľnení a kamarátski. No a modrí oplývajú analytickým myslením a presnosťou. Autor Thomas Erikson vám naozaj vtipným spôsobom vysvetlí, ako komunikovať s každým z nich. Kniha ti prinesie nadhľad aj o sebe. Spoznáš svoje silné, ale aj slabé stránky. Pomôže ti zmeniť pohľad na ľudí, ako aj tvoj spôsob komunikácie so šéfom, s kolegom či s priateľom. Ak teda chceš pochopiť medziľudským vzťahom a komunikácii, neváhaj a pusti sa do čítania.

Thomas Erikson – Obklopený idiotmi
Vydavateľ: Motýľ
Počet strán: 280
Rok vydania: 2019
Žáner: Odborná a náučná
Odporúčaná cena: 11,86 eur

Kúp si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha Obklopený idiotmi
Kniha Obklopený idiotmi ťa naučí ako lepšie komunikovať s ľuďmi (Zdroj: Martinus)

 

 

Zdroj: Martinus
Odporúčame