Román, ktorý prináša varovanie pre dnešné časy: Keď sa svet nachádza krok od priepasti, čo môže urobiť jednotlivec?

kniha na kope zošitov

Kniha Nikdy prináša varovanie pre dnešné časy (Zdroj: Unsplash/Fang-Wei Lin)

#Kniha Nikdy je výnimočný román o hrdinoch a podliakoch, falošných prorokoch a elitných vojakoch, otupených politikoch a oportunistických rebeloch.

„Každá katastrofa sa začína malým nevyriešeným problémom,“ hovorí Pauline Greenová, prezidentka Spojených štátov amerických, v novom strhujúcom románe Kena Folletta o celosvetovej kríze, pre ktorú sa schyľuje k vojne nepredstaviteľných rozmerov.

Zmenšujúca sa oáza na Sahare, dron ukradnutý americkej armáde, neobývaný japonský ostrov a tajné zásoby chemických zbraní – to všetko hrá dôležitú úlohu v neúprosne gradujúcom globálnom konflikte. Vojne sa snaží zabrániť mladá agentka CIA, špión v utajení medzi džihádistami, skúsený šéf čínskej rozviedky aj Pauline Greenová, na ktorú neustále útočí populistický protikandidát v blížiacich sa prezidentských voľbách.

Román Nikdy prináša múdre varovanie pre dnešné časy. Keď sa svet nachádza len na krok od priepasti, čo môže urobiť jednotlivec? Napínavé a dych vyrážajúce rozprávanie prenesie čitateľa za hranice sveta, ktorý si ešte vie predstaviť.

KEN FOLLETT – NIKDY
Vydavateľstvo: Tatran
Rok vydania: 2022
Počet strán: 560
Žáner: Triler
Odporúčaná cena: 26,42 eur.

Túto knihu si môžeš kúpiť na Martinus.sk.

obálka knihy Nikdy
Kniha Nikdy prináša varovanie pre dnešné časy (Zdroj: Martinus)

Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: Martinus.sk
Odporúčame