Záhadná pozvánka a zmiznutá študentka: Priprav sa na zbesilú jazdu Bratislavou, túto knihu odporúča aj známa blogerka

žena číta knihu

Táto kniha ti nedá spávať! (Zdroj: GettyImages)

#Mia je mladá a nadaná študentka filozofie. Čochvíľa ju čakajú štátnice. Pomocou doktoranda Tibora sa snaží zvládnuť posledné prekážky štúdia. Ten si aj napriek plachosti a miernej rečovej vade začína budovať snubnú kariéru na filozofickej fakulte.

Záhadná pozvánka a zmiznutá študentka však náhle narušia ich pokojný akademický život. Dokážu spoločnými silami vyriešiť tajomnú hádanku? A zvládnu zbesilú cestu historickými uličkami Bratislavy? Do Slnovratu ostáva už len pár dní.

Keď je túžba po moci riadená egom, tradície sa stávajú nebezpečnými. Tajomné sa zmení na kruté a svetlo sa zahalí do temnoty. Toto vyzerá na poriadne napísané čítanie, ktoré ti spríjemní nielen tieto jesenné večery!

Katarína Mayer a Veronika Bošková – Lóža temnoty
Vydavateľ: Round Square
Počet strán: 224
Rok vydania: 2020
Žáner: Beletria
Odporúčaná cena: 14,90 eur

Kúpte si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha Lóža temnoty
Kniha Lóža temnoty ťa prevedie historickými uličkami Bratislavy (Zdroj: Martinus)

Knihu Lóža temnoty odporúča aj influencerka Veronika. Je autorkou blogu specialeditionlife.com, kde sa dočítate o jej životných dilemách, objavíte chutné recepty, cestovateľské tipy, ale tiež aj rozhovory na zaujímavé témy.

Veronika si knihu veľmi pochvaľuje a prirovnala ju ku kriminálke od Netflixu. „Verím, že ju raz sfilmujú, pretože je aj o Bratislave a jej krásnych zákutiach.“ Dáš knihe šancu aj ty?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @specialeditionlife,

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame