Známy kondičný tréner inšpiruje mnohých Slovákov: Vyberieš si gauč alebo šťastie?

Maroš Molnár

Kniha Maroša Molnára ťa okamžite postaví z gauča! (Zdroj: Instagram/maros_molnar)

#Kondičného trénera Maroša Molnára pozná celé Slovensko z televíznych obrazoviek, kde v relácii Extrémne premeny pomáha chudnúť obéznym ženám aj mužom. Teraz prichádza s motivačnou knihou Gauč alebo šťastie, aby pohodlných postavil z pohoviek, kde uvelebení čakajú na zázrak, a umožnil im nájsť skutočné šťastie v zdravšom životnom štýle.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Maros Molnar | Fitness (@maros_molnar),

Maroš svojím nasadením, príbehom a sériou účinných cvičení inšpiruje a odovzdáva skúsenosti, nadobudnuté rokmi, ktoré strávil s profesionálnymi športovcami, ale aj trénovaním bežných klientov. V knihe sa dozvieš o jeho spolupráci so slovenskými a svetovými športovými hviezdami, ale aj o detstve v Žiari nad Hronom či o krásnom vzťahu s manželkou Zuzanou.

Nájdeš v nej aj viac ako stopäťdesiat cvikov, ktoré sa môžeš naučiť robiť správne tak, aby ťa nič nebolelo a cítil si sa fit bez ohľadu na vek či váhu. A nechýbajú stravovacie odporúčania a tipy. Nie každý má možnosť cvičiť s Marošom Molnárom naživo, ale vďaka tejto knihe môžeš mať každý jeho rady poruke a meniť sa deň čo deň. Tak čo si vyberieš – gauč alebo šťastie?

Maroš Molnár Lucia Pastierová Čarná – Gauč alebo šťastie
Vydavateľ: Ikar
Počet strán: 264
Rok vydania: 2020
Žáner: Odborná a náučná
Odporúčaná cena: 15,98 eur

Kúpte si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha Gauč alebo šťastie
V knihe nájdete aj viac ako stopäťdesiat cvikov (Zdroj: Martinus)
Zdroj: Martinus
Odporúčame