Kniha, ktorú si rozhodne musí prečítať každý chlap: Už len samotný názov si okamžite zamiluješ

Muž číta knihu

Zdroj: Unsplash/Kiyun Lee

#Kniha nielen pre mužov od amerického kouča Johna Kima. Tento „nas*atý terapeut“, ako sám seba nazýva, vychádza z vlastných skúseností, aj preto je jeho kniha úprimná a jeho rady praxou overené. Sviežo napísaná príručka je určená pre všetkých, ktorí vo víre života občas zabúdajú žiť.

Ponúka 66 krátkych, mierne dráždivých kapitol o mužskej povahe, zdraví, vzťahoch, kariére, úspechu, komunikácii a o bežnom každodennom živote. Vďaka autorovým postrehom pochopíte, ako druhá strana vníma vaše správanie, vaše slová a vaše činy, a prečo vzniká medzi ľuďmi toľko nedorozumení.

Obálka knihy Mizerný Ču*ák
Obálka knihy Mizerný Ču*ák (zdroj: Martinus)

John Kim našiel skvelý spôsob, ako priamo a pravdivo poukázať na najčastejšie chyby a slabosti mužov, a pritom nezraniť ich samoľúbosť. Hravým, vtipným a miestami až bezočivým spôsobom nabáda mužov, aby sa zbavili svojich chlapčenských návykov v správaní a stali sa zodpovednými, aktívnymi mužmi. Pri aplikovaní Johnových zásad do života existuje nielen šanca, že sa upravia ich spoločenské vzťahy, ale aj ich celkový pocit životnej pohody.

Kúp si túto knihu na Martinus.sk!

Mnohým klientom a čitateľom už pomohol nájsť viac spokojnosti vo vzťahoch a v hľadaní zmyslu života. Svoje názory prezentuje úprimne a bez servítky a vo svojom vtipne napísanom sprievodcovi pokrýva základné témy od nezrelého správania, najčastejších chýb v komunikácii, cez zraniteľnosť muža, jeho svet emócií, ako aj držanie tela a starostlivosť oň, až po asertivitu a vedomý postoj k iným ľuďom.

 Z anglického originálu I used to be a miserable f*ck. An Everyman´s Guide To a Meaningful Life preložila Katarína Mayer. Titul BOL SOM MIZERNÝ ČU*ÁK  vychádza na 296 stranách. Odporúčaná maloobchodná cena 12,90 €.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame