Plány B: Kniha o tom, čo robiť, keď plány A nevychádzajú

Plány B kniha Evy Borušovičovej

Kniha Plány B ti poskytne krásne zamyslenia na každý deň (Zdroj: freepik.com)

Autorka knihy Plány B Eva Borušovičová už viac ako sedem rokov píše svoje postrehy, názory a príbehy do časopisu Madam Eva. Niektoré z nich už vyšli v knihe Do plaviek, ďalší výber si mohli čitateľky Madam Evy prečítať v knižočke pribalenej k jubilejnému vydaniu časopisu v roku 2020. Teraz sú však všetky zamyslenia a texty autorky pokope v jednej knižke, ktorá je priateľská, vľúdna a pôsobí presne tak, ako sme u Evy Borušovičovej zvyknutí.

81 zamyslení na každú situáciu

V knihe sa dozvieš to, čo robiť, ak veci nejdú presne podľa plánu A. Život je niekedy komplikovaný, kľukatý, ale predsa jedinečný a plný príležitostí. Z času na čas ti autorka dokonca poskytne zamyslenie aj na celkom bizarné otázky, ako sú napríklad:

Prečo nehrať v rumunských filmoch?
Ako zistíme, že toto je láska?
Čo robiť, keď je situácia zložitá?
Načo je nám stará kobyla?
A kedy je dovolené čarovať?

Kniha Eva Borušovičová Plány B
Kniha Plány B ti poskytne krásne zamyslenia na každý deň (Zdroj: martinus.sk)

Poradie kapitol nerozhoduje

Dobrou správou je, že knižku môžeš čítať od začiatku do konca, ale aj úplne náhodne otvoriť a prečítať si niečo, čo je ti určené práve v ten konkrétny deň. Má dve rôznofarebné lacetky – šnúrky, ktorými si aj dvaja paralelní čitatelia môžu označiť, kde skončili.

O kvalite knihy svedčia aj milé recenzie čitateľov: „Autorku knihy Evu Borušovičovú považujem za veľmi ľudskú a inteligentnú spisovateľku. Citlivo vníma svoje okolie a jej poviedky sú nadčasové a hlboko ľudské. Ak hľadáte titul, ktorý môže osloviť čitateľa od 16 do 106 rokov, táto kniha určite nesklame. Krásny čitateľský zážitok.“

Tak čo, budeš hľadať odpovede aj ty? Ak si chceš knihu Plány B zakúpiť, nájdeš ju TU!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
HBO prinesie ďalšiu pecku: Päťdielna dráma Medvedín prinesie nielen športového ducha, ale aj šokujúci konflikt

Chceš byť nonstop v obraze?

Odporúčame