Knižná séria, ktorá ťa nadchne: Potrebuje poslať do pekla 666 duší, aby sa oslobodil, alebo bude stačiť tá jej?

Kniha 666 duší

Príbeh Adriena a Vivien ti ukáže, že v láske je možné všetko (Zdroj: freepik.com)

#Túžiš konečne po poriadnom napínavom románe, z ktorého sa ti budú zbiehať zimomriavky? Máme pre teba knižný tip, ktorý nepustíš z ruky až do poslednej stránky! Ak chceš zakúsiť nevídané vzrušenie s dávkou napätia, strachu a akcie, určite siahni po sérii od Emílie Beňovej s názvom 666 duší a 666 démonov.

Hlavná postava Adrien sa upísal samotnému vládcovi pekla, pre ktorého loví zblúdilé duše. Potom mu však do cesty vstúpi ONA, podmanivá Vivien, ktorá je pre neho väčším pokušením, ako si pôvodne predstavoval. Poslať Diablovi čistú dušu ako Vivien však nie je tak jednoduché. A smie sa to vôbec?

Duše nevinných patria Bohu a kým nezhrešia, peklo nemá nad nimi nijakú moc. Chce to plán. Plán, vďaka ktorému ONA zhreší. Dokáže pred ním ochrániť svoju čistú dušu, alebo podľahne pokušeniu, ktoré sa jej dotýka explozívnou silou? V tejto knihe na teba čaká vzrušujúca hra, kde odolať je až bolestivo nemožné.

666 duší
Vzrušujúca kniha 666 duší ihneď zaujme tvoju pozornosť (Zdroj: martinus.sk)

Ak ťa prvý diel série 666 duší zaujal, môžeš si ho zakúpiť TU!

Druhá kniha z tejto minisérie má názov 666 démonov. Spočiatku sa nesie v znamení jemnej elégie, avšak o to väčšej bojovnosti a zvratov. Vivien prežila stratu, s ktorou sa iba ťažko vyrovnáva. Život pokračuje bezohľadne ďalej, no pre ňu bez jej osudovej lásky, temného démona Adriena, už nemá žiaden zmysel.

Ibaže v tajuplnom svete mimo toho ľudského sa veci neustále hýbu a stret týchto dvoch sfér je nezvratný. Zvládne to všetko Vivien? Dokáže znova otvoriť svoje srdce citu, ktorý bol zabitý spolu s jej milovaným pri nohách Diabla? Kto je spojenec a kto zradca v boji, ktorý rozpúta samotný vládca pekla, ale aj nevyspytateľná démonka Deryona? To všetko sú otázky, ktoré si kladie Vivien. Odpovede ťa čakajú v druhej knihe.

666 démonov
Strastiplný príbeh lásky s názvom 666 duší má svoje pokračovanie (Zdroj: martinus.sk)

Ak sa chceš dozvedieť ako skončí príbeh lásky medzi Vivien a Adrienom, knihu zakúpiš TU!

Autorka Emily D. Beňová je slovenská spisovateľka, ktorá žije so svojou rodinou v malebnej dedinke na východe Slovenska. Je vydatá, má dve krásne dcérky, miluje sladké, prírodu a čítanie kníh. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine a písaniu romantických ženských, ale aj fantasy románov. Tie ju sprevádzajú od jej prvej upírskej fantasy série s názvom Temní anjeli až doteraz. Autorka má na konte viacero úspešných kníh, ako je napríklad tetralógia Dva kroky do pekla, Dotyk túžby či knižné zbierky poviedok V zajatí vášne, V zajatí strachu či v Zajatí hriechu.

Výnimkou úspešnej série nie je ani zmienená séria 666 duší a 666 démonov, preto daj priestor fantázii a ponor sa do najhlbších útrob pekla. Príbeh Adriena a Vivien ťa presvedčí o tom, že sila skutočnej lásky dokáže poraziť i tie najpodlejšie úklady. Môžeme ti ešte na záver prezradiť, že autorka pripravuje pokračovanie.

Zaujal ťa náš knižný tip?


Chceš byť nonstop v obraze?

Odporúčame