Hľadáš tu správnu knihu pre mamu či starkú? Keď si pod stromčekom rozbalia túto, nepustia ju z ruky celé sviatky!

Kniha 55 pravdivých príbehov

Máme pre teba skvelý tip na darček, knihu 55 pravdivých príbehov (Zdroj: Freepik/gpointstudio)

#Pokiaľ ešte stále nemáš vianočný darček pre maminu alebo starú mamu, máme pre teba skvelý tip. Dopraj im tento rok čas pre seba, ktorý strávia nad dobrou knihou. Príbehy okolo nás sú neraz napínavejšie ako film či seriál v televízii. Kniha 55 pravdivých príbehov predstavuje hlboké osudy zo života bežných ľudí. Láska, priateľstvo a spokojnosť, ale aj nevera, klamstvo či zrada. V príbehoch sa nájde skutočne každý.

Kniha vyšla tento rok vo vydavateľstve mEleven a je u čitateľov nesmierne populárna. Na stránke Martinus sa podelili o niekoľko vlastných pocitov a dojmov. „Táto novinka ma prekvapila. Ľahké čítanie, taká Evitovka spojená so Slepačou polievkou pre dušu. Riadky sú často plné ponaučenia, inokedy uvedomenia si, že život si treba vážiť. V mnohých príbehoch som spoznala seba či kamarátov. A čo je super, knihu môžete čítať aj na etapy,“ napísala pani Alena.

Najobľúbenejšie sú partnerské príbehy

Autorom knihy je online magazín Plní elánu. Pravdivé príbehy sú jeho súčasťou od samotného začiatku. „Chceli sme čitateľom priniesť autentické osudy ľudí okolo nás. Niekedy je totiž až neuveriteľné, ako nás život dokáže prekvapiť. Vysoké čísla čítanosti dokazujú, že ide o obsah, ktorý ľudí zaujíma a baví,“ hovorí Elena Zemková, ktorá pred desiatimi rokmi magazín Plnielanu.sk zakladala.

„Najväčšiu zvedavosť v čitateľoch vzbudzujú články spojené s partnerskými vzťahmi – či už ide o hľadanie lásky, neveru či iné radosti a strasti manželského života. Zaujímavé je tiež čítať o tom, ako naše vzťahy v rodine či s priateľmi ovplyvňujú peniaze. Niektoré príbehy sú zas natoľko originálne, že sa ani nedajú zaradiť do nejakej kategórie,“ približuje Elena Zemková.

Plní elánu – 55 pravdivých príbehov
Vydavateľstvo: mEleven
Rok vydania: 2021
Počet strán: 237
Žáner: Životopisný
Odporúčaná cena: 10,90 eur.

KÚP SI TÚTO KNIHU NA MARTINUS.SK

Kniha 55 pravdivých príbehov
Kniha 55 pravdivých príbehov je skvelým darčekom pre maminu či starkú (Zdroj: Martinus)
Zdroj: hashtag.sk, martinus.sk
Odporúčame