Klimatizácie pre firmy – aké sú možnosti?

Klimatizácia

Aká je najvhodnejšia klíma pre firmy? (Zdroj: PR článok)

#Letá sú na Slovensku čoraz horúcejšie a vysoké teploty nastupujú v posledných rokoch už začiatkom júna. Mimo pracoviska však strávite počas tohto obdobia najviac tri týždne. Viac dovolenky si nikto z nás nemôže dovoliť. Klimatizácia do domu či bytu zaistí príjemnú klímu v domácnosti. Ako však docieliť, aby ste sa vy i vaši zamestnanci cítili počas horúcich letných dní príjemne aj na pracovisku a dokázali podať čo najlepší pracovný výkon?

Riešením je klíma pre firmy, ktorá dokáže vaše kancelárie či výrobne tovaru premeniť na príjemné miesto, kde bude radosť pracovať. ZSE majú pre firmy špeciálne ponuky, ktoré vás síce schladia, no nechajú vás chladnými. Pozrite sa aké máte možnosti, a ktorý model klimatizačného systému by bol pre vašu spoločnosť ten pravý.

Zdravé pracovné prostredie s Klimatizáciami Štandard

 V kategórii Štandard si môžete vybrať medzi klimatizáciou Samsung alebo Daikin. Obe značky spoľahlivo vychladia aj miestnosť väčších rozmerov. Môžete ich ovládať prostredníctvom diaľkového ovládača. Okrem chladenia disponujú aj funkciou vykurovania, ktorú využijete na prikúrenie počas chladnejších jesenných dní, keď ešte nie je spustená vykurovacia sezóna. Možnosť takto si prikúriť je veľmi populárna aj keď je klimatizácia inštalovaná ako klíma do bytu.

S režimom rýchleho chladenia budete mať vaše kancelárske priestory vychladené za pár minút na požadovanú teplotu. Ak necháte do firmy nainštalovať klimatizáciu nezabúdajte na správne nastavenie teploty, ktorá zodpovedá bezpečnostným odporúčaniam Úradu verejného zdravotníctva

Nastavenie vhodnej – zdravej teploty na klimatizácii je v kolektíve veľmi diskutovanou a spornou témou. Sú ľudia, ktorým nerobia teplotné rozdiely medzi vnútorným a vonkajším prostredím žiadny problém. Výkyvy teplôt zvládajú výborne a nepociťujú žiadne zdravotné ťažkosti.

Mnoho ľudí je však na prekonávanie teplotných rozdielov mimoriadne citlivých. Horúčavy im nerobia dobre, no aj chlad z klimatizácie môže mať negatívny účinok na ich zdravie. Úrad verejného zdravotníctva odporúča aby teplotný rozdiel medzi vonkajšou teplotou v tieni a vnútorným prostredím nepresiahol 5 – 7°C. Ak sa teda teplota vonku pohybuje okolo 30°C, klimatizácia by mala byť nastavená na 23 – 25°C.

Rozhodne je lepšie vybaviť vaše prevádzku klimatizáciou z ponuky Štandard ako žiadnou. Zabezpečíte tak svojim zamestnancom zdravé a príjemné pracovné prostredie.

Pohodlné ovládanie cez mobilnú aplikáciu s Klimatizáciami Komfort

V ponuke Komfort si môžete rovnako vybrať z dvoch modelov značiek Samsung aj Daikin. Obe klimatizácie sú v energetickej triede A++ a dokážu tak úsporne vychladiť akékoľvek veľké miestnosti. Okrem diaľkového ovládača ich môžete pohodlne ovládať aj pomocou mobilnej aplikácie.

Vďaka funkcii SmartThings v prípade značky Samsung alebo Online Controller od Daikin si môžete prostredníctvom aplikácie prepojiť váš smartfón s klimatizačným zariadením.  Aplikácia umožňuje ovládanie klimatizácie prakticky odkiaľkoľvek, kde je dostupné internetové pripojenie. Optimálnu teplotu v kancelárii si tak môžete nastaviť už pred svojím príchodom do práce.

Samozrejmosťou sú kvalitné vzduchové filtre. Vďaka technológii Wind-Free™, ktorou disponuje klimatizácia značky Samsung dokážete zamestnancom zabezpečiť príjemnú osviežujúcu atmosféru bez pocitu chladného prievanu v miestnosti. Chladný vzduch neprechádza priamo lamelami, ale sa jemne a rovnomerne šíri cez tisíce mikrootvorov v prednom paneli klimatizácie. Zariadenie automaticky reguluje teplotu a rýchlosť ventilátora, takže vám nebude príliš horúco ani zima.

Rovnaký komfort ponúka funkcia Comfort airflow od značky Daikin. Vzduch je v tomto režime vyfukovaný nahor a v spolupráci so snímačom pohybu je nasmerovaný do oblasti, kde nie je zistený žiadny pohyb osôb. Takto sa dosiahne pohodlné prúdenie bez priameho kontaktu s osobami v miestnosti.

Daikin ponúka tento typ klimatizácií až v 21 dizajnových prevedeniach, takže vaše pracovné prostredie nebude nič rušiť a môžete ho doladiť do najmenších detailov.

Špičkové riešenie pre vašu firmu s Klimatizáciami Premium

Mobilná aplikácia, režim chladenia bez pocitu prúdenia chladného vzduchu, umelá inteligencia, snímač detekcie pohybu, antivírusový filter – tieto a mnoho iných užitočných funkcií ponúka vašej firme riešenie Klimatizácie Premium od ZSE.

Špičkovo vybavené klimatizácie v najúspornejšej energetickej triede A+++ zabezpečia vo vašej prevádzke nielen príjemnú pracovnú klímu ale zároveň budete mať pod kontrolou vaše poplatky za elektrickú energiu. Môžete si vybrať medzi modelmi značiek Samsung a Daikin. Klimatizácie sú tiché a energeticky nenáročné.

Zamestnancom poskytnete komfort v podobe perfektne vychladených priestorov. Pohodlné klimatizovanie zaistíte vďaka klimatizácii Daikin s funkciou Intelligent Eye, ktorá vie detekovať pohyb osoby v miestnosti a upraviť smer prúdenia vzduchu, tak aby studený vzduch nefúkal priamo na osoby v miestnosti. Ak zónové oko klimatizácie nezaznamená pohyb v miestnosti po dobu 20 minút, automaticky sa prepne do energeticky úsporného režimu s nižším chladiacim výkonom a prevádzkovými nákladmi.

Klimatizácia Samsung dokáže rovnako zaznamenať pohyb osôb v miestnosti vďaka funkcii AI Auto Comfort. Okrem toho automaticky nastaví vhodný režim na základe naučených informácií o vašom spôsobe jej používania a vonkajších podmienok. Chladenie priestoru vás tak nijako neruší pri práci. Môžete tak v pokoji bez nepríjemného pocitu chladného vzduchu, ktorý prúdi okolo vás.

Klimatizácie Multisplit pre komplexné riešenia

Multisplitové riešenie Daikin ponúka komplexné riešenie s dvomi vnútornými a jednou vonkajšou jednotkou. Môžete tak pohodlne chladiť viac miestností naraz. Samozrejmosťou sú všetky špičkové inteligentné funkcie.

Okrem toho u ZSE automaticky v cene získate obhliadku vašich priestorov, dopravu a montáž ku každej ponúkanej klimatizácii. Inštalácia prebehne zvyčajne do 2 týždňov od uhradenia zálohy. V cene je samotná montáž, montážny materiál, elektrický kábel a medené rúrky, vedené v bielej lište na prepojenie vnútornej a vonkajšej jednotky do vzdialenosti 3 metre (pre multisplit 6 metrov).

Ak nechcete tak dlho čakať, môžete si za príplatok objednať prednostnú montáž, ktorá bude hotová do 7 dní od uhradenia zálohy, a to aj počas hlavnej sezóny.

Dohodnite si stretnutie s odborníkmi zo ZSE a nájdite to pravé riešenie pre vašu firmu.

Zdroj: PR článok
Odporúčame