Hľadáš najlepší drink na letné schladenie? Známy sýtený nápoj prichádza s aromatickou novinkou

Kinley – Trojica, ktorú si zamiluješ - Kinley Tonic Water, Kinley Ginger Ale a Kinley Pink Aromatic Berry

Kinley – Trojica, ktorú si zamiluješ - Kinley Tonic Water, Kinley Ginger Ale a Kinley Pink Aromatic Berry (Zdroj: Kinley)

#Život je plný prekvapení… a jedno z nich teraz prináša aj Kinley! K svojim novým osviežujúcim príchutiam si značka pripravila aj súťaž o nezabudnuteľné ceny. Hrá sa o produkty značky Apple, tak neváhaj a zapoj sa.

Ako na to?

Zabudni na starosti a nechaj sa rozmaznávať novými osviežujúcimi nápojmi Kinley, ktoré ponúkajú širokú škálu chutí, zážitkov a navyše sú so zníženým obsahom cukru. Vyskúšaj stredne intenzívnu klasiku Kinley Tonic Water s citrusovými tónmi. Pre skutočné uvoľnenie je skvelou voľbou Kinley Pink Aromatic Berry, v ktorom je chuť sladkého ovocia jemne doplnená kvetinovým pozadím. A ako popoludňajšia osviežujúca chuťovka poslúži Kinley Ginger Ale s chuťou zázvoru a citrusov.

V Kinley Pink Aromatic Berry je chuť sladkého ovocia jemne doplnená kvetinovým pozadím
V Kinley Pink Aromatic Berry je chuť sladkého ovocia jemne doplnená kvetinovým pozadím (Zdroj: Kinley)

Nech už si vyberieš akúkoľvek príchuť, pod každým viečkom a uzáverom plechovky nájdeš súťažný kód. Tento kód nahraj do aplikácie Coca-Cola a automaticky zaň získaš body. Tieto body následne vymeníš za lístky do žrebovania o hlavnú výhru – 11-palcový iPad Pro s neuveriteľnou pamäťou 512 GB alebo môžeš vyskúšať svoje šťastie v „šťastnej chvíli“. Počas tejto časti súťaže môžeš súťažiť o slúchadlá AirPods 3. generácie alebo aj o vychytaný iPad 10.2. Nezabudni však, že súťaž končí 30. júna, takže neváhaj! 

Kinley Ginger Ale je popoludňajšia osviežujúca lahôdka s chuťou zázvoru a citrusov
Kinley Ginger Ale je popoludňajšia osviežujúca lahôdka s chuťou zázvoru a citrusov (Zdroj: Kinley)

Spomaľ a uži si chvíľu pre seba s Kinley

Vo svojej novej kampani vyzýva značka Kinley Čechov a Slovákov, aby každý deň mysleli na seba. Z prieskumu, ktorý značka uskutočnila, vyplýva, že až 30 % Čechov a 40 % Slovákov si v priebehu týždňa nájde čas na seba maximálne raz alebo dokonca vôbec. Skús sa na chvíľu zastaviť, nemyslieť na nič a len si vychutnaj teplé slnečné lúče s osviežujúcim nápojom Kinley v ruke. Nielenže si budeš môcť plne vychutnať originálnu zmes chutí, ale zároveň budeš mať možnosť zapojiť sa do súťaže o vyššie spomenuté hodnotné ceny. Veľa šťastia!

 

Zdroj: PR článok
Odporúčame