Zabudla vypnúť svoj predvolený filter? Khloé Kardashian si vyslúžila kritiku za fotku mačky

Khloé Kardashian si za svoj najnovší fotografický počin vyslúžila kritiku (Zdroj:Kathy Hutchins/Shutterstock)

#Na sociálnych sieťach sa väčšina celebrít snaží prezentovať len v tom najlepšom svetle a to často aj za cenu, že ich fotografie neodzrkadľujú realitu. Sestry Kardashianové pravidelne čelia obvineniam, že skrášľujúce filtre nepoužívajú len na fotografie seba, ale aj svojich detí. A ako sa zdá, tým to ani zďaleka nekončí. Mnohí sledovatelia Khloé Kardashian sú totiž presvedčení, že filter použila aj na fotografiu mačky svojej dcéry.

Priekopníčka Kim

Keď ide o celebrity a upravené fotky na sociálnych sieťach, sestry Kardashianové by sme v tomto smere mohli označiť za skutočné odborníčky. Často vo svojej fotografickej tvorbe ale preháňajú a fanúšikovia si neraz všimli, že napríklad fotografie Kim Kardashian sú upravené natoľko, že popierajú ľudskú anatómiu.

Hviezdy reality show sa tým, že si radi pomôžu nejakým tým filtrom, ani veľmi netaja. Mladšia sestra Kim, Khloé, sa pred pár rokmi nechala počuť, že si mimoriadne obľúbila „dobrý filter, dobré svetlo a kde-tu nejakú tú úpravu“. Odôvodňuje to však tým, že roky je pod drobnohľadom verejnosti, ktorá ju kritizuje aj za tú najmenšiu nedokonalosť.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Filtrom neunikla ani mačka

Ako sa ale zdá, Khloé nestačí len to, aby na sociálnych sieťach prezentovala zdokonalenú podobu samej seba. Khloé ešte v decembri 2021 kúpila svojej dcére čistokrvné mačiatko ruskej modrej mačky, ktoré dostalo meno Grey Kitty a pravidelne sa objavuje na jej Instagrame. Grey Kitty dostala miesto aj vo valentínskom príspevku Khloé, no ako si mnohí fanúšikovia všimli, zvieratko vyzeralo akosi inak.

Črty Grey Kitty vyzerali neprirodzene vyhladené a jej oči boli väčšie a viditeľne žiarivejšie, než inokedy. Samotná Khloé sa k tvrdeniam sledovateľov nevyjadrila, no fotografia sa stala predmetom diskusie na Reddite. No a ako sa zdá, komentujúci majú v celej situácii jasno.

„Už ani zvieratá nie sú v bezpečí,“ napísal jeden.

„Tie prekliate štandardy krásy sa vymykajú spod kontroly,“ doplnil ďalší.

„Vidieť tam nezrovnalosti a fúzy sú rozmazané,“ písalo sa v ďalšom komentári.

„Je to ruská modrá. Mám dve. Sú to naozaj krásne mačky, ale takto nevyzerajú,“ zhodnotil niekto iný.

„Myslím si, že má prednastavený filter a zabudla naň,“ prišiel jeden z komentujúcich s možným vysvetlením.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, buzzfeednews.com
Odporúčame