American Horror Story s Kim Kardashian? Časť fanúšikov sa vyhráža bojkotom, iní neskrývajú nadšenie z oficiálneho plagátu

V najnovšej sérii American Horror Story sa objaví Cara Delevingne a dokonca aj Kim Kardashian (Zdroj:FX)

#Ešte minulý mesiac sa fanúšikovia American Horror Story po dlhom čakaní dočkali teaseru k najnovšej sérii. Len pred pár dňami sme sa dozvedeli aj dátum jej premiéry. Hoci k čaru obľúbenej antológie nepochybne patrí aj pomerne stabilné obsadenie, v dvanástej sérii s podnázvom Delicate uvidíme prevažne nové tváre. Po krátkej prestávke sa vráti Emma Roberts, no po jej boku sa predstavia Cara Delevingne a Kim Kardashian. Práve hviezda reality show vyvolala medzi fanúšikmi poriadny rozruch. Zatiaľ čo niektorí chcú sériu bojkotovať, iní sú podľa portálu Unilad jej účinkovaním v seriáli nadšení.

Románová predloha

Pavúky a deti. Presne to môžeme s najväčšou pravdepodobnosťou očakávať od dvanástej série American Horror Story. Delicate bude zároveň prvou sériou antológie, ktorá vychádza z literárnej predlohy. Je ňou kniha Delicate Condition, ktorú jej autorka Danielle Valentine v skratke opísala ako „hororový román o tehotenstve“.

S tým súhlasí aj oficiálny trailer, ktorý vyšiel ešte minulý mesiac. V ňom počas znepokojivej verzie detskej uspávanky vidíme bielovlasé ženy v rukaviciach pripomínajúcich pavúky ako aj zábery trojice hlavných predstaviteliek. Tie sa striedajú so zábermi kolísky či vtáčieho hniezda. Celý teaser končí pohľadom na Kim Kardashian s dieťaťom na rukách.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa American Horror Story (@ahsfx)

Rozporuplné reakcie

Kardashian do spomínaného teaseru nepochybne zapadá, no mnohí fanúšikovia z jej účinkovania v seriáli nadšení nie sú.

„Vážne? Kim? Zdá sa, že nebudem pozerať,“ napísal jeden z nich.

„Nie, vďaka. Kardashianové sú všade, máme ich plné zuby,“ napísal ďalší.

Hoci je pravda, že negatívne reakcie v komentároch prevládali, dosť fanúšikov je na herecký výkon Kim Kardashian úprimne zvedavých.

„To musím vidieť!“ uvádzalo sa v jednom z komentárov.

„Od fanúšika mám ďaleko, ale v SNL bola fakt dobrá a keď to niekto dokáže naživo, so scenárom to určite dá ešte lepšie,“ napísal ďalší komentujúci, ktorý ocenil výkon Kim Kardashian v programe Saturday Night Live.

Prekoná Lady Gagu?

Na hodnotenie hereckého výkonu Kim Kardashian v American Horror Story je, samozrejme, ešte skoro, nakoľko sme ju zatiaľ videli len v pár sekundovom teaseri. Ak si však verným fanúšikom seriálu, určite si ešte spomínaš na šiestu sériu s názvom Hotel, kde sa hlavnej úlohy zhostila Lady Gaga. Hoci spočiatku mnohí reagovali tak, ako teraz reagujú na Kim Kardashian, nedá sa poprieť, že speváčka predviedla naozaj obdivuhodný herecký výkon.

„Je skvelé vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, skúsiť niečo nové a posúvať sa. Som z tejto príležitosti nadšená,“ povedala o svojom účinkovaní v seriáli Kardashian, ktorá kvôli nemu podľa vlastných slov začala navštevovať aj hodiny herectva.

Séria American Horror Story: Delicate bude rozdelená na dve časti, z ktorých prvá bude mať premiéru 20. septembra. Spomedzi známych tvárí v nej okrem Emmy Roberts budú účinkovať aj Zachary Quinto a Denis O’Hare a hovorí sa aj o Billie Lourd, ktorej účasť ale zatiaľ oficiálne potvrdená nie je.

Sleduj náš TikTok

 

 

Zdroj: hashtag.sk, Unilad.com, ew.com
Odporúčame