Kauza FOBIA KID vs P.A.T. – part 3: Slovo preberá Moloch

Tieto dni patria v slovenskom rapovom éteri dvojici FOBIA KID a P.A.T. Nie, že by spoločne chystali skladbu alebo dokonca album. Prostredníctvom skladieb si posielajú medzi sebou veľmi štipľavé odkazy. A my sme sa rozhodli, pre tých, ktorých to zaujíma, a nemajú úplne jasno, celú túto kauzu zmapovať. Prinášame prvý diel. 

Pozreli ste si video? Ak nie, tak si ho pozrite. A možno aj dvakrát. Leto 2018 patrilo Molochovi, nech si každý vraví, čo chce. Tento raper si rozhádal prakticky celú rapovú scénu, ale povedal svoje, pričom najviac „na nože“ bol s P.A.T. a MEGA M, ktorí jeho útoky brali veľmi osobne a v neposlednom rade s Majkom Spiritom.

Tieto mená mu následne (okrem nich aj Otis) adresovali skladby či odkazy, ktoré rozhodne neboli príjemné. Teraz sa Moloch zapojil do kauzy medzi P.A.T. a Fobia Kidom, pričom je už skoro jeho „zvykom“, že sa prihovára spoza volantu.

Bude zaujímavé sledovať, či celá vec bude mať nejaké pokračovanie a ak áno, o čo konkrétne pôjde. Vzhľadom na zainteresovaných môžeme očakávať prakticky čokoľvek.

Odporúčame