Takto Rytmus rapoval na svadbe Karlosa Vémolu! (VIDEO)

V sobotu na turnaji OKTAGON 34 porazil Aleksandara Ilića a získal titul poloťažkej váhy OKTAGON MMA. O niekoľko dní neskôr sa český bojovník Karlos Vémola oženil so svojou životnou láskou Lelou. A nebolo by to ono, keby na akcii takého rangu chýbal Rytmus. Ten Terminátorovi na svadbe zarapoval. 

Rytmus poctil Karlosa Vémolu

Okej, nebudeme si klamať, mať rappera na svadbe na území Českej republiky a Slovenska nie je práve niečo, čo je zaužívané. Ale Karlos Vémola nikdy nebol človekom, ktorý by išiel podľa tradičných spôsobov.

Terminátor spojil svoju budúcnosť s Lelou Ceterovou, s ktorou si prešiel viacerými vzostupmi a pádmi, pričom aj napriek viacerým ťažkostiam sa dokázali k sebe opäť vrátiť. Teraz sú manželia.

Na akcii, o ktorej písalo takmer každé české médium, bol aj Rytmus, ten Karlosovi zarapoval sebe vlastným spôsobom, pričom si to môžete pozrieť v priloženom videu.

Nech už je Karlos Vémola akýkoľvek, prajeme jemu a jeho manželke šťastný sobáš, nech sú obaja spokojní a darí sa im, ako v súkromí, tak aj na pracovnom poli. Môžeme dodať, že svadba bola veľkolepá a bolo na nej veľké množstvo hostí. Presne tak, ako to Terminátor má rád.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube, @peter.gaman.photographer

Odporúčame