Karlo je za mrežami. Posiela však ľuďom odkaz a kresbu (FOTO)

Karlo je momentálne za mrežami, kam sa dostal po tom, čo ho polícia zadržala za prevážanie drog vo vlaku. Člen českého labelu MILION PLUS sa aktuálne pripomína verejnosti zaujímavým spôsobom.

Karlo myslí na fanúšikov

Karlo sa dostal do problémov po tom, čo uňho Polícia Slovenskej republiky našla viac ako 150 gramov kokaínu a viac ako 1,5 kilogramu marihuany. Celkovo mal rapper pôvodom z Lučenca pri sebe drogy v hodnote viac ako 7500 eur.

Odvtedy je v rukách polície a logicky zišiel zo zraku fanúšikov. Aktuálne to ale čiastočne neplatí, pripomenul sa svojej fan base. A treba dodať, že zaujímavým spôsobom. Karlo za mrežami vytvoril kresbu, ktorá je jeho autoportrétom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Milion Plus (@milionplus)

K tomuto výtvoru sa v rámci svojho príbehu na sociálnej sieti Instagram vyjadril aj český interpret Yzomandias, zakladateľ M+ a Karlov kamarát. „Volali sme spolu a mám vás všetkých pozdravovať. Táto kresba je autoportrétom od Karla. Poprosil nás, aby sme to nahodili na IG. Nechajte mu pod príspevkom lásku. Drž sa, bro.“ Je pekné vidieť, že chalani z MILION PLUS držia spolu aj v pre nich neľahkých časoch. Vypovedá to o tom, že label je postavený na správnych hodnotách a priateľstvo je základom.

Momentálne nie je jasné, ako Karlov prípad dopadne. Každopádne, množstvo omamných látok, ktoré uňho policajti našli je naozaj markantný a trest, ktorý člen M+ môže dostať je v hodnote niekoľkých rokov (pri najlepšom). Situáciu budeme aj naďalej sledovať, a keď budú známe ďalšie informácie, nájdete ich aj na našom webe. Čo sa týka novej hudby, ktorú Karlo pripravoval, tá bola odložená na neurčito.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Eminem sa spojil s Kanyem. Dá sa toto tromfnúť?

Photo credits: Karlo IG, M+ IG, Koláž Rap G

Odporúčame