Dobrá správa pre fanúšikov K-Popu: Seriál Youth rozvinie svet BTS, pozri si prvý trailer

Celosvetový fenomén BDS dostane svoj vlastný seriál (Zdroj: commons.wikimedia.org/Vogue Taiwan)

#Populárna hudba Južnej Kórei je v súčasnosti celosvetovým fenoménom, okolo ktorého vznikla celá subkultúra. Hoci u nás o nej až tak nepočuť, jej popularita rastie a viaceré kórejské kapely sú známe aj v našich končinách. Nemusíš byť ani zanieteným K-popovým fanúšikom, aby si počul napríklad o BTS. A v prípade, že medzi fanúšikov tejto chlapčenskej skupiny patríš, určite ťa poteší informácia o tom, že vo svete, ktorý poznáš z ich videoklipov, sa bude odohrávať celý seriál. Ako informuje NME, k seriálu Youth už vyšiel aj prvý trailer.

Svet BDS stále rastie

Do vesmíru, v ktorom sa odohrávajú videoklipy BTS, mali fanúšikovia prvýkrát možnosť nahliadnuť v roku 2015. O rok neskôr ho rozvinul digitálny komiks Save Me. Svet BTS sa čoskoro opäť rozrastie, tentokrát vďaka pripravovanému seriálu Youth.

Prvý trailer k Youth vydala juhokórejská produkčná spoločnosť Chorokbaem Media, ktorá seriál produkovala v spolupráci s vydavateľstvom BTS, HYBE Corporation. Seriál Youth bude sledovať osudy siedmych kamarátov, z ktorých každý má vlastné tajomstvá a problémy.

Ich povahy majú byť voľne inšpirované práve členmi BTS, samotný dej je však čisto fiktívny. Hoci postavy vo webtoone Save Me boli po členoch chlapčenskej skupiny aj pomenované, v prípade seriálu budú mená zmenené.

Téma priateľstva a ktoviečoho ešte

Nový trailer ukazuje priateľstvo siedmych mladíkov, ktorým nevadí ani to, že spolu zdieľajú jeden preplnený byt.

„Nechcem, aby chýbal ani jeden z nás chýbal. Neviem si predstaviť, že by som odišiel,“ počujeme v traileri.

Fanúšikovia v ňom určite spoznajú scény zrkadliace tie, ktoré mohli vidieť v hudobných klipoch k skladbám ako I Need U, Run či vo videu The Most Beautiful Moment in Life On Stage: Prologue film.
Podľa traileru by seriál Youth mal vyjsť „čoskoro“, no konkrétny dátum zatiaľ známy nie je.

Sleduj nás na TikToku

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame