Kanye West a Kid Cudi vydávajú spoločný album KIDS SEE GHOSTS

Rapper, spevák, producent, influencer či módny návrhár – toto je len zlomok z prívlastkov, ktoré vieme použiť na opísanie 41 ročného Kanye Westa, ktorý len týždeň po svojom sóle predstavuje spoločne s Kid Cudim nový projekt KIDS SEE GHOSTS.

Ako sme u Kanyeho neho zvyknutí, všetko začalo po mediálnej stránke – Ye upútal pozornosť ľudí svojimi kontroverznými názormi na rôzne citlivé témy ako myslenie ľudí, novinári či otroctvo v Amerike. Nás však oveľa viac zaujala jeho umelecká aktivita. Všetko začalo 3 týždne dozadu pri vydaní veľmi úspešného albumu DAYTONA od Pusha T, kde nie len hosťoval, ale očividne bol aj vplyvom pri produkcii celého albumu. O týždeň na to vydal Kanye sólovy projekt, ktorý nesie názov „ye„. Hovorí sa o veľmi „low-key“ a experimentálnom pokuse Kanyeho, ktorý sa tiež dočkal veľmi pozitívnych hodnotení.

Aby toho nebolo dosť, Kanye sa spojil s jeho kamarátom Scottom Mescudim, verejnosti viac známym ako Kid Cudi. Tieto dve mená v jednej skladbe rozhodne nepočujeme prvý krát – spolupráca Ye a Kida sa ťahá už od roku 2008. Chalani toto duo nazvali KIDS SEE GHOSTS, rovnako ako svoj spoločný 20 minútový album, ktorý je plný veľmi kvalitnej hudby a vypočuť si ho môžete už teraz na vašej streamovacej aplikácii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *