Kalimu sa do práce odchádza ťažko: Aký je dôvod?

Kali pokračuje v náročnom harmonograme, ale ako sa z pohľadu nás, ľudí, čo ho sledujú, zdá, zatiaľ to dokáže zvládať viac ako dobre. Rozhodne to ale nie je jednoduché, pretože priority tohto slovenského hudobníka sú už iné, ako tomu bolo napríklad pred rokom, dvoma alebo dokonca troma.

Zhrňme si to. Aktuálne je Kali porotcom československej hudobnej šou The Voice Československo (spolu so slovenskou speváčkou Janou Kirschner, českým rockerom Josefom „Pepom“ Vojtekom a jeho krajanom Vojtěchom „Vojtom“ Dykom), okrem toho aktuálne prebieha jeho koncertné turné k novému albumu Dovi Dopo a v prvom rade je otcom krásnej dcérky Nelky, ktorá uzrela svetlo sveta pred niekoľkými týždňami. Je toho celkom dosť, či nemáte ten pocit?

https://www.instagram.com/p/Bu1O6bIDyQ-/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Raper to ale berie, tak ako to je, pričom si pomáha textom zo svojej piesne, kde hovorí – je to ako má byť. Pripájame celé vyjadrenie z jeho profilu na sociálnej sieti Instagram. „Stále ťachšie sa mi odchádza z domu za “robotou”?Ináč…tých mojich +15 kg našlo význam??Cíti sa na mne ako na vankúši zo želatiny???‍♂️ #jetoakomábyť ❤️ #kiwina ?.“ Kali si nevymýšľa, neklame, chlapsky to priznáva.

Jednoducho, do práce, či už na pódium alebo do trénerského kresla sa mu odchádza stále náročnejšie, pretože keby nemal žiadne dohodnuté dealy a povinnosti, je nad Slnko jasnejšie, že by sa venoval svojej dcérke. Aktuálne mu to môže prísť, že aj všetok čas pre ňu je málo. Ale to je len pozitívne. Apropo, tak by to malo byť.

Odporúčame