Kali v Neskoro Večer: O čom rozprával úspešný raper?

V posledných mesiacoch či dokonca rokoch platí formulka, že keď niekde obsadíte Kaliho, nie je to krok veľa. Práve naopak. Tento slovenský interpret si vybudoval takú fanúšikovskú základňu, že aj keby sa denne objavoval na obrazovkách, veľkému percentu ľudí by sa to stále pozdávalo. Dnes bude reč o jeho účasti v talkshow Neskoro Večer.

Neskoro Večer je talkshow, ktorá je točená naživo a následne vysielaná vo verejnoprávnej televízii RTVS. Jej moderátorom je Peter Marcin, ktorý sa svojsky a čiastočne humorne snaží s hosťami čo najviac porozprávať. Kali pôsobil na rozhovore veľmi-veľmi uvoľnene, odpovedal s nadhľadom a nebola núdza o úsmevné okamihy.

Raper prišiel v šiltovke Pittsburghu Penguins, hokejového klubu NHL, ktorému nejaký ten piatok už fandí. V interview sa môžeme dozvedieť o Kaliho koncertoch, rodine, narodení dcéry či dokonca svadbe. Pre mnohých sa jedná o všeobecne známe informácie, ale ani to nebráni tomu, aby vás to obohatilo.

Neskoro Večer ponúka aj vtipnú vložku, v ktorej hosť robí niečo, čo mu je vlastné, ale spôsobom, ktorý mu vlastný nie je. Peter Marcin si pre Kaliho pripravil netradičné texty, ktoré musel slovenský interpret zarapovať. Celé to dopadlo veľmi pozitívne. Veď môžete to posúdiť sami.

Kali sa posúva ďalej. Hudobne, ľudsky a aj čo sa vyjadrovacích schopností týka. Interviews s ním boli vždy príjemné, ale tie aktuálne sú ešte o niečo na vyššej úrovni ako tomu bolo v minulosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *