Kali si užíva chvíle s rodinou. Teší sa ale, keď už skončí pandémia

Kali by, rovnako ako väčšina slovenských, českých či vlastne všetkých raperov, veľmi rád koncertoval a bavil ľudí svojou hudbou. To ale súčasná situácia zatiaľ nedovoľuje. Kali ale nezúfa, práve naopak. Užíva si čas so svojou manželkou a dcérkou. Na obe má toľko času, koľko nemal už veľmi dlho. A z toho, čo môžeme vidieť na sociálnych sieťach je tento rešpektovaný slovenský interpret veľmi šťastný. Prajeme mu to.

https://www.instagram.com/p/B_96L34jUgh/

„Cením teto prechádzky,čo som po nich narobený jak po 24ke pri sústruhu…jak si naučíš,tak máš=hop na ruky,ale neviem jej povedať NE❤️,som slabý kus??‍♂️,“ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Kto Kaliho sleduje, potvrdí, že veľké percento jeho príspevkov z posledného obdobia je venovaných rodine.

Môžeme vidieť podobnú črtu ako ako napríklad u Rytmusa. Chalani sa v kariére aj v živote posunuli do bodu, kde sa ich hodnoty zmenili. Teraz je na prvom mieste rodina. A je to krásne vidieť. Obaja viackrát povedali, že by to dopriali aj ďalším. Nečudujeme sa.

Kali skutočne veľa času venuje rodine, má ho až prekvapivo veľa, keďže koncerty ani festivaly zatiaľ organizované v Slovenskej republike byť nemôžu. Raper ale jedným dychom dodáva, že i keď mu je veľmi dobre, rád by sa už vrátil do svojej práce a bavil ľudí svojou hudbou.

Pred dvoma dňami publikoval na svojom profile fotografiu z detstva, kde to potvrdil. „Jake z dva a pol chlapa?Verím,že sa toto už pomaly končí a my vyštartujeme za vami za chvílu??CHÝBATE!!!Kontakt s vami mi chýba tak extrémne,že sa až bojím prvej afterky s vami po koncerte?,“ napísal jeden z najpopulárnejších interpretov posledných rokov zo Slovenska a Českej republiky.

Kali má po karanténe veľké plány. S kariérou sa končiť stále nechystá, chce koncertovať a rád by sa predstavil aj na festivaloch. Naďalej tvorí a má množstvo skladieb, ktoré chcú ľudia ešte naživo niekoľkokrát počuť.

Foto: Kali, Instagram

Odporúčame