Kali na sebe pracuje po fyzickej stránke: Ako mu to ide?

Dobre, zvykli sme si, že Kali produkuje album za albumom. Zvykli sme si, že posunul rap ďalej, ako väčšina z ostatných. Rovnako tak sme si zvykli, že je nielen raperom, ale aj porotcom. Kali si takpovediac robí, čo chce, čo mu po rokoch driny právom náleží. Teraz je pre ním nová výzva.

Kali chce na sebe zapracovať po fyzickej stránke. Ako sám povedal, chcel by sa posunúť vpred. Dá sa povedať, že sčasti ide po vzore Rytmusa z Kontrafaktu, ktorý tiež svojho času na sebe poriadne začal drieť a následne ho to tak chytilo, že sa udržiava vo forme dodnes. Fyzická námaha sa na prvý pohľad môže zdať ako niečo, čo sa nikomu nechce robiť, ale verte, že keď raz začnete, nebude sa vám chcieť prestať.

https://www.instagram.com/p/B7vko4ljwU4/

Kali na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zverejnil prvý progres, prehliadnuť si ho môžete v priloženom odkaze. Ako sám píše, chce pokračovať ďalej a rád by dal dole približne dvadsať kilogramov.

Kto už niekedy chudol alebo podstupoval podobnú cestu, môže potvrdiť, že to je reálne, pretože tvrdá drina jednoducho prinesie ovocie. Skôr či neskôr. Najťažšie je začať a najdôležitejšie je vydržať. Hovorí sa, že náročných je predovšetkým prvých 21 dní, kedy si človek musí vypestovať pozitívny návyk.

Nuž Kali, držíme ti palce aj pri tejto výzve!

 

Foto: Kali, Instagram

Odporúčame