Kali je spokojný a vďačný: Toto turné je šou ako z veľkej knihy

Slovenský raper Kali odštartoval dlho očakávanú Dovi Dopo tour, kde prezentuje svoj najnovší album a zatiaľ to vyzerá, že muž, ktorý je už niekoľko rokov na vrchole našej scény, sa nechystá ani na sekundu ubrať z plynu. Šou, ktorú vytvoril na prvých zastávkach bola prvotriedna a ako sme mali možnosť vidieť na reakciách ľudí, Kaliho sa jednoducho nevedia nabažiť.

O Dovi Dopo turné sa toho pred samotným začiatkom popísalo mnoho. Očakávania boli vysoké, pričom niet sa čo čudovať, veď ide o Kaliho, ktorý v poslednom období, čo chytí pod ruku, to mu vyjde. Tak či onak, pred štartom tour v Trenčíne a Liptovskom Mikuláši bol tlak na Kalim pomerne enormný.

Ako sa ale ukázalo, jedna z legiend slovenskej hudobnej scény a porotca v novej televíznej šou The Voice Československo zhodnotil úvod svojej tour na profile na sociálnej sieti Instagram nasledovne: Trenčín a Liptovský Mikuláš “ĎAKUJEME” ?????? prvé zastávky #dovidopotour2019 sú za nami ??? lepšie to dopadnút ani nemohlo, veľký rešpekt pred každým, kto sa zúčastnil, prispel, pomohol.“

Z Kaliho slov jasne znie spokojnosť a vďačnosť, faktory, bez ktorých sa veľký úspech prakticky dosiahnuť nedá. Uvidíme, ako sa mu bude dariť na ďalších zastávkach, ktoré má v nabitom harmonograme. Populárny raper pridal na svojom profile aj video priamo z turné, ktoré okomentoval týmto spôsobom: Túto časť koncertu majú ľudia veľmi radi, lebo @dezertkalimusic vtedy rozdáva darčeky.“ Kto videl záznamy, prípadne sa priamo zúčastnil na spomínaných koncertoch, môže len potvrdiť, že celé Dezert Music vytvorilo šou, o ktorej sa bude hovoriť ešte dlho.

Kali je, aj vďaka početnému množstvu koncertov, na sieťach aktívnejší, ako tomu bolo pred niekoľkými týždňami. V týchto dňoch sa stihol poďakovať svojím verným priaznivcom, pretože takmer dva mesiace pred dlho očakávaným bratislavským koncertom, je k dispozícii na toto podujatie už iba približne 500 lístkov. To je niečo, čo pravdepodobne neočakával ani samotný interpret, ale pri logickom pohľade je to len odmenou za dlhodobú prácu, ktorú Kali robí. „Bratislava 2 mesiace pred ??? WWW.TICKETPORTAL.SK,“ napísal na svojom profile. A čo vy, chystáte sa, respektíve už ste boli, na jednom z Kaliho koncertov, kde prezentuje najnovší album Dovi Dopo?

Odporúčame